У вінницьких кав’ярнях стартувала акція до міжнародної Години Землі "В свою чашку"

У вінницьких кав’ярнях стартувала акція до міжнародної Години Землі "В свою чашку"

11:46 15.03.2021
44

У Вінниці до 27 березня триває акція "В свою чашку", яка має на меті піклування про природу та збереження природних ресурсів через просування сталої культури споживання кави. Ця мета реалізується через пропозицію для жителів та жительок міста брати каву та чай у власну чашку або термос у закладах міста. Дана акція діятиме в 20-ти кав’ярнях міста: мережа "Coffee to Go", "Чорна Кішка Білий Кіт", "Amelie Crepes&Coffee", "Intermezzo Donuts", "Tochka Coffee", "CoffeeIn", "Green Life Coffee", "Кульбабка", "D&D Flowers" та "Інклюзивна Крафтова Пекарня". Мапа закладів, які долучились до акції "В свою чашку" та адреси розташування - за посиланням.

Кожен учасник та учасниця акції отримують спеціальну картку, в котру збирають штампи за використання власного горнятка/чашки для придбання напою. Зібравши 8 штампів (8 покупок кави у власну чашку), вони отримують від організаторів подарунки: наплічники, багаторазові еко-торбинки, блокноти, LED-лампи та інше.

Акція "В свою чашку" організована в рамках щорічної Міжнародної події – Година Землі, що була започаткована Всесвітнім фондом природи для привернення уваги до екологічних проблем планети. Вінниця долучається до неї вже понад десять років. Що цього року підготували у місті – читайте за посиланням

У вінницьких кав’ярнях стартувала акція до міжнародної Години Землі "В свою чашку"

Більше деталей про акцію та про те, що ж не так з одноразовими горнятами.

Надія Лінчук, менеджерка програми "Екологічне місто" фонду громади "Подільська громада":

Година Землі покликана привернути увагу людей до екологічних проблем Землі. Однією із них є забруднення відходами. Бренд-аудити, що проводяться у різних містах України, показують, що 1/5 від всього сміття, що вкидається до контейнерів - це одноразові паперові горнятка. Нагадаємо, що такі горнятка не є макулатурою чи цілком папером. В Україні є лиш один великий завод з їх переробки.  Саме тому в рамках Акції до Години землі ми б хотіли почати формувати сталу еко звичку серед жителів і жительок нашого міста - брати каву у свою чашку! Це не лише зменшить, кількість відходів, але і заощадить ресурси.

Акція "В свою чашку" у Вінниці проводиться за підтримки та партнерства Вінницькоїміської ради, Інституту розвитку міст, Департаменту енергетики, транспорту та зв'язку та Фонду громади "Подільська громада". Контакти організаторів 

Нагадаємо, Марія Леванчук. Екологія міського середовища та еко-культура по вінницькі

Читайте також
У Вінниці погіршився рівень забрудненості атмосферного повітря
Детальніше
У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту
Детальніше
Вінничани продовжують чепурити місто
Детальніше
У Вінниці виготовляють килимки з джинсів
Детальніше
У Вінниці оголосили швидкий конкурс проектів на екологічну тематику
Детальніше
У Вінниці провели генеральне прибирання лісопарку
Детальніше