У Вінниці здійснять інституційний аудит у школі №10

У Вінниці здійснять інституційний аудит у школі №10

16:10 22.02.2021
85

У Вінниці 22 лютого стартував інституційний аудит у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Вінницької міської ради». Робота експертної групи розпочалась зі знайомства із закладом освіти та його колективом.

Під час наради інформацію про здобутки закладу висвітлила директор школи Світлана Куца. До слова була запрошена уповноважена особа від імені засновника, директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. Начальник управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Володимир Малініні познайомив усіх присутніх із членами експертної групи та процедурою інституційного аудиту, - інформує управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області.

Серед залучених експертів присутній Марк Бобровський - експерт проєктів в офісі освітніх реформ при Міністерстві освіти й науки України, консультант Державної служби якості освіти України, заступник директора ліцею "Універсум" (Київ), співавтор Абетки для директора.

Під час діалогу директору закладу Світлані Куцій було презентовано примірник “Абетки для директора”, як символ початку плідної співпраці під час інституційного аудиту між колективом школи та членами експертної групи задля розбудови якісної освіти регіону.

Вже відбулось спостереження за освітнім середовищем закладу освіти. Попереду ще багато важливої інформації, яку буде використано для формування висновків та рекомендацій за підсумками інституційного аудиту, - додають в управлінні.

Нагадаємо, експерти завершили інституційний аудит Вінницької школи №20.

Читайте також
Профосвітні перспективи Вінниччини
Детальніше
Як з 22 лютого навчатимуться школярі Вінницької міської територіальної громади
Детальніше
LEGO-клуб, англійська мова та ранній розвиток: у Вінниці триває запис на безкоштовні гуртки для дошколяриків
Детальніше
Для учнів вінницьких та польських шкіл проводять серію інтегрованих уроків
Детальніше
Серед вінницьких науковців оберуть “Міс науку” та “Молодого новатора”
Детальніше
Вінницьких старшокласників запрошують на безкоштовний тренінг щодо визначення майбутньої професії
Детальніше