У Вінниці затвердили Програму розвитку підприємництва

У Вінниці затвердили Програму розвитку підприємництва

11:34 09.10.2020
14

На виконкомі міськради затвердили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

У документі йдеться про промоцію місцевого бізнесу, популяризацію культури підприємництва, розвиток бізнес-компетенцій, покращення бізнес-клімату. Очікується збільшення кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва (МСП), створення нових об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу, вихід вінницьких підприємців на нові ринки та збільшення обсягів експорту товарів та послуг МСП.

Проєкти та завдання програми розбито відповідно до 4 стратегічних цілей:

  1. «Інформування МСП та покращення комунікації»
  2. «Популяризація культури підприємництва та промоція місцевого бізнесу»
  3. «Розвиток бізнес-компетенцій»
  4. «Покращення бізнес-клімату»

Міський голова звернув увагу на те, що після розширення меж міста актуальним питанням стає і допомога у розвитку агропідприємств, тому цей напрямок має бути також передбаченим в Програмі. 

«Дуже важливо щоб підприємці, які працюють на приєднаних територіях, не залишалися зі своїми проблемами сам на сам, а це, як правило, малий бізнес. Також потрібно пам’ятати, що додається аграрний бізнес, який є у певній мірі новим напрямком підприємницької діяльності для Вінниці. Я вважаю, що потрібно буде попрацювати щодо можливих перспектив їхнього розвитку на цих територіях», – каже міський голова Сергій Моргунов.

«Програма розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки» є документом, що розроблений завдяки синергії бізнес-спільноти міста, експертів міжнародного рівня та спеціалістів місцевого самоврядування задля досягнення нового рівня співпраці з бізнесом, посилення його конкурентоспроможності не тільки на території міста, але й за кордоном. Крім того, цей документ розроблено спільно з експертами українсько-канадського проекту «ПРОМІС: Партнерство для розвитку міст». Підхід до реалізації Програми цілком відповідає Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці до 2030 року.

Як ми повідомляли раніше, «Вінничани важливі»: 115 підприємців уже скористалися пільгами

Читайте також
У Вінниці здали вже десятий будинок за програмою "Муніципальне житло"
Детальніше
Сергій Моргунов: Тільки в єдності українці можуть відстояти суверенітет і соборність держави
Детальніше
Вінниця спільно з громадами створить новий культурний маршрут
Детальніше
Стартувала кампанія з декларування доходів
Детальніше
Сергій Моргунов: Ситуація з тарифами вимагає негайних кроків центральної влади назустріч людям
Детальніше
"Вінничани важливі": торік щомісячну допомогу у Вінниці отримали більше 10 тис. містян
Детальніше