У Вінниці затвердили план реалізації туристичної стратегії - 2030

У Вінниці затвердили план реалізації туристичної стратегії - 2030

12:52 09.04.2021
20

Дев’ятого квітня відбулося друге засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року. Під час зібрання обговорювався план реалізації Стратегії та питання взаємодії між структурними підрозділами міської ради під час його виконання.

У вересні минулого року була затверджена Стратегія розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року, розроблена за підтримки канадського проєкту ПРОМІС. З метою ефективного виконання завдань Стратегії та координації дій виконавців у грудні 2020-го був затверджений персональний склад Комітету з управління впровадженням цього галузевого документа. До складу комітету входять керівники виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, чиї повноваження і функції пов’язані з реалізацією туристичної стратегії. Також його учасниками є представники освіти, Вінницької облдержадміністрації та громадськості, які напряму чи опосередковано пов’язані з туристичною галуззю Вінниці та роблять внесок у розвиток міста загалом. 

Реалізація цієї Стратегії передбачає виконання одночасно багатьох завдань різними департаментами, відділами та підприємствами Вінницької міської ради за участі представників громадських організацій і бізнесу, що ставить перед громадою питання раціонального управління цим доволі складним процесом, – зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний. – Хочу наголосити, що пріоритет за реалізацією стратегічних напрямків у сферах культури та туризму залишається на порядку денному міської ради і особисто міського голови попри виклики пандемії, свідченням чого є серед іншого оновлення літературно-меморіального музею М. Коцюбинського і старт втілення амбітних інфраструктурних проєктів: Туристичного хабу та інноваційно-технологічного парку “Кристал”. Не менш вагому роль у розвитку туризму має відіграти реконструкція вінницького аеропорту – і все, що залежить від міста, робиться для досягнення наміченої цілі.

План реалізації Стратегії, який обговорювали на засіданні, враховує поетапність виконання її завдань, а також містить картки проєктів місцевого розвитку, частину з яких планується подавати на різноманітні програми грантів або ж формувати з них інвестиційні пропозиції. Перші проміжні підсумки виконання Стратегії підбиватимуть після закінчення трирічного періоду, після чого будуть враховані пропозиції змін і коректив з огляду на стан розвитку галузі та економіки в цілому.

Нагадаємо, наступного року у Вінниці запрацює найбільший в Україні Туристичний хаб.

Читайте також
В Тульчині пройшла конференція "Української Стратегії Гройсмана"
Детальніше
Вінницю як Місто ідей вперше презентували на столичній туристичній виставці
Детальніше
У Вінниці відбудеться Вікенд мандрівників, присвячений безмоторним видам туризму
Детальніше
Сергій Моргунов про старт туристичного сезону: Вінниця готова дивувати гостей
Детальніше
У місто Бар впровадили довгострокове планування
Детальніше
Вишні стануть одним із гурманських стандартів вінницької гостинності
Детальніше