У Вінниці замінюють дахи на п'яти багатоповерхівках

У Вінниці замінюють дахи на п'яти багатоповерхівках

12:31 08.04.2021
82

Цього року у місті продовжили ремонтувати дахи багатоповерхівок. Наразі роботи тривають по вул.Магістратська, 154, вул.Гладкова, 8, вул.К.Коріатовичів, 104, вул.Пирогова, 63, вул.Стрілецька, 19 та вул.В.Городецького, 2. 

Що стосується цих п’яти багатоповерхівок, то роботи ми проводимо як перший ремонт одного із конструктивних елементів у будинках, де створили ОСББ. Хочу зазначити, що пандемія COVID-19 внесла корективи у наші плани. Однак, ми продовжуємо працювати і наразі проводи ремонті роботи там, де це найбільш потрібно, – директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Цього року у місті продовжили ремонтувати дахи багатоповерхівок

Загалом мешканці багатоквартирних будинків можуть долучатися до різних муніципальних програм, через які можливе виконання капремонтів різних елементів. Серед них – програма підтримки ОСББ, коли при створенні об'єднання за кошти міського бюджету робиться капітальний ремонт одного з конструктивних елементів на вибір жителів. Працює також програма співфінансування ремонтних робіт капітального характеру в будинках житлового фонду. Умови участі: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують ремонтувати ліфти у житлових будинках.

Читайте також
У Вінниці на подвір'ї будинку по вул.Гоголя замінюють мережі
Детальніше
У висотках Вінниці капітально ремонтують ліфти
Детальніше
Наче замок: термомодернізація дошкільного навчального закладу "Оленка"
Детальніше
У Вінниці продовжують ремонтувати ліфти у житлових будинках
Детальніше
У Вінниці на 17 днів перекриють рух транспорту по вул.Гоголя
Детальніше
В дворах вінницьких висоток управляючі компанії розпочали весняне прибирання
Детальніше