У Вінниці вже реконструювали майже 1,3 км теплових мереж

У Вінниці вже реконструювали майже 1,3 км тепломереж

14:48 04.06.2021
13

У міжопалювальний період КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" готується до наступного опалювального сезону, здійснюючи перевірки котелень, центральних теплових пунктів, теплових камер, індивідуальних теплових пунктів, теплових мереж та гарячого водопостачання.  Наразі вже замінили майже 1,3 км мереж в двотрубному прокладанні. А загалом на цей рік у планах замінити майже 6 км мереж. 

Як тільки дозволили погодні умови, працівники КП "Вінницяміськтеплоенерго" розпочали проводити ремонті роботи, і на кінець травня вже повністю реконструювали тепломережі на ділянках: по вул. Чорновола, вул. Писарєва, вул. Гоголя та між вул. А. Янгеля та вул. Київська.

У Вінниці вже реконструювали майже 1,3 км теплових мереж

Наразі тривають роботи на шістьох ділянках. Реконструюють 239 метрів мережі біля будинків по вул. Янгеля, 85, 95 і по вул. Київська, 23 та 25. Також проводиться заміна тепломережі  загальною довжиною 499 метрів між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя. Реконструюють ділянку довжиною 404 метри по вул. Келецькій. Ремонтують і ділянку тепломережі довжиною 75 метрів від ЦТП 7/1, 7/2 по проспекту Юності, 28 до ЦТП 7/3 по вул. Келецька, 99.  По проспекту Космонавтів, 68 від ЦТП 6/2  замінять  510 метрів тепломережі, та 102 метри по вул. Порика.

У Вінниці вже реконструювали майже 1,3 км теплових мереж

Також станом на кінець травня вже перевірені, відремонтовані та підготовлені до наступного опалювального сезону  2021-2022 рр. 11 котелень, 16  центральних теплових пунктів (ЦТП), 135 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та 86 теплових камер. 

Виконуються роботи відповідно до комплексного плану по ремонту та реконструкції обладнання теплопостачального комплексу. Адже від злагодженої роботи всіх елементів обладнання залежить якісне проходження опалювального періоду - розповіла фахівець по роботі з пресою КП "Вінницяміськтеплоенерго" Алла Пахомова.

У Вінниці вже реконструювали майже 1,3 км теплових мереж

Нагадаємо, Мер Вінниці Сергій Моргунов: реконструюють водогони та тепломережі на 11 прибудинкових територіях

Читайте також
На Вінниччині профінансують 34 проєкти у сфері дорожнього господарства
Детальніше
Цьогоріч у Вінниці планують відремонтувати мережі на 11 прибудинкових територіях
Детальніше
Вінничани заборгували за спожите тепло та гарячу воду майже 150 млн грн
Детальніше
У п'ятьох вінницьких висотках утеплили міжпанельні стики
Детальніше
На Вишеньці та у середмісті Вінниці капітально ремонтують двори багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці до 17 червня по вулиці Келецькій обмежать рух транспорту
Детальніше