У Вінниці відбувся Всеукраїнський чемпіонат з велоспорту

У Вінниці відбувся  Всеукраїнський чемпіонат з велоспорту

08:55 20.07.2021

З 16 по 18 липня 2021 року на території Вінниці та області відбувся відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (шосе) в парній гонці, відкритий чемпіонат України в гонці критеріум (І тур) та Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту (шосе) серед чоловіків, жінок, юніорів і юніорок. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 15 регіонів країни.

Про це інформує сайт Вінницької обласної державної адміністрації.

Підготовка до чемпіонату була ретельною, адже ці перегони дають можливість учасникам заробити додаткові бали. А ще підготуватися до чемпіонату Європи і світу,- зазначає тренер вінницької збірної Василь Пастернак.

Переможцями Відкритого чемпіонату України в парній гонці серед чоловіків стала команда з м. Черкаси, серед жінок - команда м. Київ та Луганської області.

У всеукраїнських змаганнях з групової гонки на 135 км перше місце серед чоловіків здобула команда з м. Миколаїв, серед жінок - з м. Київ. Гонка критеріум: серед чоловіків - команда з м. Черкаси, серед жінок - команда з м. Київ.

Спортсмени Вінницької області в особистому заліку зайняли такі призові місця:

• 2 місце парна гонка - Сметанюк Олександр, Превар Олександр;
  • 2 місце групова гонка (Всеукраїнські змагання) - Превар Олександр;
  • 3 місце гонка критеріум - Превар Олександр.

Нагадаємо, У Вінниці перекриють рух транспорту – на просп.Юності проходитиме чемпіонат України з велоспорту

Вінницькі поліцейські взяли участь у змаганнях з гирьового спорту
"Скала" (Стрий) та "Нива" (Вінниця) провели "сухий матч"
Жмеринчанка стала віцечемпіонкою України з боксу серед юніорів та юніорок
Спортсмени ДЮСШ «Вінниця» здобули «золото» та «бронзу» на чемпіонаті України з боксу