У Вінниці відбулись перші ігри чемпіонату з хокею серед чоловіків

У Вінниці відбулись перші ігри чемпіонату з хокею серед чоловіків

12:08 24.02.2021
18

У Вінниці 22 лютого стартував чемпіонат міста з хокею серед чоловічих команд. Дебютною виявилася гра між чемпіонами різних років “Спартаком” і “Арсеналом”. Поєдинок завершився із нічийним рахунком 2:2. Цей матч, як і решта, відбувся у Льодовому клубу Центрального парку. Із проведенням змагань організаторам допомагають міський спорткомітет і взагалі міська влада, що виділяє кошти на оренду льоду.

Про це інформує відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Цього разу, окрім основного ветеранського чемпіонату, ми окремо проводимо ще й молодіжний. Такі змагання відбуваються у великих містах – Києві, Харкові. Але й ми вирішили спробувати. Ініціативу проявила сама молодь. Відповідальними за проведення змагання є наші молоді гравці. Таким чином готуємо команду на можливі міжнародні змагання. Ветеранам складно боротися проти молоді. Тому ми вирішили розділити ці розіграші, - каже президент Вінницької обласної федерації хокею Володимир Давидюк

В основному турнірі грають вісім команд, в молодіжному – чотири. Зокрема, серед молоді змагаються команди Хмельницького, вінницькі “Сніжний барс”, “Діадема” і “Юність”. У ветеранському чемпіонаті стартують “Маяк”, “Арсенал”, “Спартак”, “Діадема”, “Легіон”, “Гайдамаки”, “Мегамолл” і “Проскурів” (Хмельницький).

Нагадаємо, у Вінницькому центрі реабілітації "Гармонія" змагались сильні духом.

Читайте також
Будівництво нового сучасного спортивного ядра
Детальніше
Боксер з Вінниці здобув “срібло” на турнірі у Херсоні
Детальніше
Матч “Буковини” і “Ниви” (Вінниця) відбудеться без глядачів
Детальніше
“Нива” (Вінниця) на футбольному полі розійшлася миром із “Діназом” – 0:0
Детальніше
Президент “Нива” (Вінниця) розповів про рівень зарплат у вінницькому клубі
Детальніше
Вінницькі тхеквондисти привезли 35 медалей
Детальніше