У Вінниці розробили перший в Україні міський стандарт гостинності

У Вінниці розробили перший в Україні міський стандарт гостинності

12:40 23.11.2020
25

24 листопада о 12:00 відбудеться Meet-up гостинності для підбиття підсумків проєкту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який покликаний надати інструменти росту малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Однією з ключових складових проєкту стала розробка Вінницького стандарту гостинності, який сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці з акцентом на особливій якості локального продукту.

У зв'язку із карантинними обмеженнями презентація першого в Україні міського стандарту гостинності триватиме у форматі онлайн. Трансляція відбудеться 24 листопада о 12:00 у Facebook на сторінці Вінницького стандарту гостинності.

Над розробкою Вінницького стандарту гостинності працювали власники(-ці) та топ-менеджери(-ки) закладів розміщення та харчування, а також маркетологи(-ні). Роботу координувала експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич, яка і презентує стандарт.

У Вінниці розробили перший в Україні міський стандарт гостинності

Проєкт «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці» реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) та підтримки Вінницької міської ради. Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.

 

Читайте також
Вінниця спільно з громадами створить новий культурний маршрут
Детальніше
Туризм в епоху карантину
Детальніше
16 представників турсфери Вінниці - серед найкращих безпечних туристичних об'єктів України
Детальніше
Вінницький брендбук популяризує постаті видатних земляків
Детальніше
Новорічну "ялинку" з пів тисячі автомобілів склали у Вінниці
Детальніше
Колишній мер Вінниці Володимир Гройсман у трійці лідерів за рівнем довіри українців
Детальніше