У Вінниці приватизують експертно-технічний центр Держпраці

У Вінниці приватизують експертно-технічний центр Держпраці

14:04 14.06.2021
53

5 липня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства Вінницький експертно-технічний центр Держпраці.

Підприємство є уповноваженою експертною організацією на території Вінницької області з питань праці та забезпечує підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Центр Держпраці проводить обстеження та технічний огляд стану безпеки виробництва, техніки, транспортних засобів, ліфтів, трубопроводів тощо. Проводить експертизу проєктів, санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища та трудового процесу, - інформують на сайті облдержадміністрації.

До складу єдиного майнового комплексу підприємства зокрема входять п’ять автомобілів: Chevrolet Evanda, 2005 р.в., Chevrolet Lacetti, 2007 р.в., Renault Megane, 2008 р.в., Renault Koleos, 2011 р.в., Fiat Scudo, 2004 р.в.

Стартова ціна на ЄМК ДП Вінницький експертно-технічний центр Держпраці складає 2 859 817 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 4 липня.

Загалом на прозору приватизацію буде виставлено 23 експертно-технічних центрів Державної служби України з питань праці, що надають послуги у сфері охорони та гігієни праці, промислової безпеки тощо.

Приватизація цих активів зумовлена тим, що вони не є профільними для держави, їх діяльність можуть здійснювати приватні підприємства. Інвесторам пропонується вже працюючий бізнес із базою клієнтів та досвідом роботи на ринку.

Нагадаємо, на Вінниччині роботодавці боргують працівникам зарплати майже на 18 млн грн.

Читайте також
Єдиний внесок на Вінниччині сплачує понад 152 тисячі платників
Детальніше
1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи
Детальніше
Благодійні внески у обласних лікарнях Вінниччини - лише через термінали
Детальніше
На Херсонщині у туриста з Вінниці викрали 15 тисяч гривень
Детальніше
Негайний порятунок потрібен палацу Шереметьєвих на Вінниччині
Детальніше
Майстра підрозділу “Укрзалізниці” на Вінниччині обвинувачують у розтраті
Детальніше