У Вінниці помер колишній голова Арбітражного суду Вінницької області

У Вінниці помер колишній голова Арбітражного суду Вінницької області

11:11 26.02.2021
1124

На 88-му році життя помер колишній голова Господарського суду Вінницької області Анатолій Прицюк. Про це 25 лютого повідомляє пресслужба суду.

В це важко повірити та усвідомити, але на 88-му році пішов із життя Прицюк Анатолій Васильович – суддя, головний державний арбітр Вінницького обласного державного арбітражу, голова Арбітражного суду Вінницької області, Заслужений юрист України, - читаємо у некролозі.

Колектив Господарського суду Вінницької області розділяє біль утрати з рідним та близьким, друзями, знайомими та колегами покійного.

Анатолій Прицюк мав значний досвід юридичної роботи. Його суддівська діяльність розпочалася в 1971 році з посади члена кримінальної колегії Обласного суду Вінницької області. В період з березня 1986 року по липень 1999 року він обіймав посаду головного арбітра Вінницького обласного державного арбітражу, згодом – голови Арбітражного суду Вінницької області (Господарського суду Вінницької області). Анатолій Прицюк пройшов довгий та почесний професійний шлях, був прикладом для наслідування багатьом поколінням юристів, відзначений почесним званням “Заслужений юрист України” та у 1999 році пішов на заслужений відпочинок.

Нагадаємо, помер колишній директор Тростянецького будинку культури.

Читайте також
У Вінниці помер колишній директор Вінницького технікуму м'ясної та молочної промисловості
Детальніше
Вінниця забрала у недобросовісного орендаря приміщення площею 328 кв. м
Детальніше
Вінниця прощається з передчасно померлим адвокатом Денисом Пархоменко
Детальніше
У Зарванцях померла ветеран освіти - вчителька місцевої гімназії
Детальніше
COVID-19: у Вінниці менше хворих, але важких пацієнтів не меншає
Детальніше
Померла ветеран освіти, яка викладала у Барському коледжі
Детальніше