У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору

У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору

17:10 05.03.2021

У Вінниці представники фонду "Вінниця комфортне та безпечне місто" влаштували для людей похилого віку безкоштовну консультацію офтальмолога. Тим, хто потребував, видавали якісні корекційні окуляри, які фонду безкоштовно передали німецькі благодійники.

А починалась волонтерська ініціатива з клубу за інтересами для людей поважного віку, який працює в бібліотеці  Тімірязєва

Ця акція почалась з клубу. Під час зустрічі  членів і членькинь, коли почули про цей захід, багато людей почали звертатись з районів, інтернатів, – розповідає депутатка вінницької міськради Катерина Поджаренко.

У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору

Процедура огляду займає всього кілька хвилин, натомість може вберегти від втрати гостроти зору та сліпоти.  Адже глаукома – хвороба підступна, взнаки дається не одразу.  

Багато пацієнтів мають катаракти, вони не можуть читати, дивитись телевізор, не можуть дивитись далеко або близько. Дуже важливо хоча б раз в пів року, щоб люди були у офтальмолога, - говорить офтальмолог Омар Сауд.

У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору

Тож, після сучасної комп’ютерної діагностики – фахівці офтальмологічної клініки підбирають клієнтам якісні корекційні окуляри. Відвідувачі офтальмологічного кабінету на колесах окуляри отримують безкоштовно.

Вже не перший рік фонд допомагає громаді Вінниці. Це родина Кольпінга, німецькі друзі. Вони надали 20 тисяч вартісних окулярів, - каже депутат Вінницької обласної ради Андрій Ковальов.

У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору

Про місце і час проведення таких акцій представники громадської організації "Вінниця комфортне та доступне місто" заздалегідь повідомляють на своїй фейсбук-сторінці. І пропонують вінничанам скористатись можливістю перевірити зір.

Нагадаємо, До Всесвітнього дня боротьби з глаукомою у Вінниці відкрили фотовиставку

Embedded thumbnail for У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору

Читайте також

На Вінниччині кінний фестиваль «Золота підкова – 2026» зібрав понад 123 тисячі гривень для ЗСУ
На Вінниччині кінний фестиваль «Золота підкова – 2026» зібрав понад 123 тисячі гривень для ЗСУ
Детальніше
До Вінниці вночі прибули ще сім переселенців із прифронтових областей
До Вінниці вночі прибули ще сім переселенців із прифронтових областей
Детальніше
У Вінниці вітали ювілярку навіть у 100-річному віці жінка, не покладаючи рук доглядає за садом
У Вінниці вітали ювілярку: навіть у 100-річному віці жінка, не покладаючи рук доглядає за садом
Детальніше
Пісочна анімація та пластилін у Вінниці провели арттерапію для пенсіонерів
Пісочна анімація та пластилін: у Вінниці провели арттерапію для пенсіонерів
Детальніше
Стягнули збір із людини з інвалідністю дисциплінарна справа проти вінницьких суддів триває
Стягнули збір із людини з інвалідністю: дисциплінарна справа проти вінницьких суддів триває
Детальніше
Соціальний працівник забив тривогу як рятували 76-річну пенсіонерку у Вінниці
Соціальний працівник забив тривогу: як рятували 76-річну пенсіонерку у Вінниці
Детальніше