У Вінниці на 2 млн грн збільшать фінансування «Бюджету громадських ініціатив»

У Вінниці на 2 млн грн збільшать фінансування «Бюджету громадських ініціатив»

13:19 28.10.2020
38

Цього року у Вінниці в конкурсі  «Бюджет громадських ініціатив» перемогу отримали 7 великих проєктів та 9 малих. На їх реалізацію у 2021 році буде виділено 8 млн грн. Обсяг бюджету розподіляється у наступному співвідношенні: 80% – на великі проєкти та 20% – на малі. Наступного року за дорученням міського  голови Сергія Моргунова бюджет конкурсу збільшують ще на 2 млн.гривень

«За ініціативи міського голови Сергія Моргунова, Вінницькою міською радою у 2016 році в нашому місті було впроваджено одну з європейських практик – учасницького бюджетування, яке є інструментом прямої демократії, за допомогою якого громадяни міста взяли участь у прийнятті рішень щодо розподілу бюджетних коштів для розвитку та розбудови рідного міста. Мешканці активно до нього долучаються, і це говорить про те, що у нас багато небайдужих вінничан, які хочуть покращити наше місто. Оскільки до нас приєднується сім прилеглих сіл, міський голова Сергій Моргунов дав доручення збільшити бюджет конкурсу ще на 2 млн грн для реалізації проєктів в 2022 році», - каже секретар міської ради Павло Яблонський. 

Цього року у зв’язку із пандемією COVID-19 голосування за проєкти конкурсу відбувалося онлайн. З 1 по 15 жовтня в електронному вигляді проголосувати можна було на сервісі вебплатформи e-DEM «Громадський бюджет – Вінниця». За проекти вінничани віддали загалом 19 094 голосів: за великі проекти – 12 556 голосів, за малі – 6 538 голосів.

Читайте також
Сергій Моргунов закликає вінничан вакцинуватись, щоб захиститись від коронавірусу
Детальніше
Сергій Моргунов повідомив, коли відкриється новий дитячий садочок на Тяжилові
Детальніше
Сергій Моргунов розповів про будівництво спортивного ядра біля 29-ї школи
Детальніше
У Вінниці з початку року відремонтували п’ять вулиць приватного сектору
Детальніше
У Вінниці встановлять унікальну промислову систему накопичення енергії
Детальніше
HEAD працює над запуском у Вінниці експериментального швейного цеху
Детальніше