У Вінниці на пляжі "Хімік" будують майданчик для пляжного волейболу

У Вінниці будують майданчик для пляжного волейболу

16:19 21.07.2021
20

На пляжі "Хімік" тривають роботи з реалізації проєкту-переможця конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" - "Центр пляжного волейболу". Облаштують нову спортивну зону коштом бюджету громади, виділили 1 млн грн.

У Вінницькій міській територіальній громаді  цьогоріч реалізовують  17 проєктів, які в 2020 році перемогли  у конкурсі "Бюджет громадських ініціатив". Серед них і створення майданчика для пляжного волейболу на "Хіміку".  Автор  ідеї - Євгеній Саричев.

Будівельні роботи з облаштування майбутнього майданчика розпочались  на початку липня. 

Наразі вже провели земляні планувальні роботи, ущільнили ґрунт, влаштували спеціальний екран з геотекстилю, декілька шарів основи з піску. Далі бригада працюватиме над встановленням волейбольних стійок та огородження. Завершити будівництво майданчика планують до кінця серпня, - розповів директор департаменту міського господарства міськради Віталій Місецький.

Розмір волейбольного майданчика 26 на 24 метри. Він буде розділений на дві ігрові зони. Тут одночасно зможуть грати у волейбол 4 команди. Облаштують також трибуну для глядачів.

Конкурс "Бюджет громадських ініціатив" у Вінниці започаткували в 2016 році за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. За цей час вже реалізували 61 проєкт. Містяни безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за свої ідеї.  

Нагадаємо, У Вінниці реалізували три проєкти-переможці конкурсу "Бюджет громадських ініціатив"

Читайте також
У Вінниці підняли Олімпійський прапор на підтримку української національної збірної
Детальніше
У Вінниці відбувся  Всеукраїнський чемпіонат з велоспорту
Детальніше
Вінницька "Нива" розійшлася миром із "Поділлям" – 1:1
Детальніше
Вінницька “Нива” підписала хавбека “Поділля” Худика
Детальніше
У селі Щітки відбувся проєкт "Мистецьке літо"
Детальніше
Ексфорвард “Діназа” перейшов у вінницьку “Ниву”
Детальніше