У центрі реабілітації «Гармонія» розповіли про особливості працевлаштування для людей з інвалідністю
У центрі реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк зустрілись клієнти, для яких актуальне питання працевлаштування. Під час заходу обговорили пошук роботи, складання резюме, адаптацію на новому робочому місці.
Зустріч проведена в межах нового напрямку діяльності центру – соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці.
Захід провела фахівчиня закладу – соціальна педагогиня Анна Кухтенко.
Ми зібралися у дружньому колі, щоб обговорити реалії працевлаштування людей з інвалідністю, розвінчати страхи, які можуть виникати, – зазначила Анна Кухтенко.
Юлій Горбач – диспетчер служби перевезення – розповів учасникам заходу про свої пошуки роботи, досвід на різних посадах. Дав поради іншим клієнтам на майбутнє, як знайти для себе гідне місце роботи та реалізувати свій потенціал у кар’єрі.
Юлій порадив нашим клієнтам об’єктивно оцінювати свої знання та навички та водночас не опускати руки, якщо зустрічаєш перепони на своєму шляху. А також – шукати те, що припадає до душі, – говорить Анна Кухтенко.
Це перша подібна зустріч з клієнтами щодо працевлаштування. Надалі їх планують зробити цикл, під час кожної – люди з інвалідністю, що мають досвід працевлаштування, поділяться історіями свого шляху.
Нагадали й про нову послугу центру реабілітації – соціальний супровід під час працевлаштування та на робочому місці. У цьому процесі допомагає асистент: спеціаліст проводить регулярні бесіди, складає анкети, допомагає підготувати документи, виступає посередником між роботодавцем та людиною з інвалідністю, що влаштовується на роботу. А згодом буде присутній на робочому місці разом із кандидатом під час адаптації.
До центру реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк можна звернутися за адресою:
- вул. В. Винниченка, 5 або за номером телефону: (0432) 507-504.
Нагадаємо, центр реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк впроваджує послугу соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці та налагоджує контакт між роботодавцями та людьми з інвалідністю. Однією з можливостей для роботодавців може стати стажування, яке покликане перевірити, чи готові вони працевлаштувати людину з інвалідністю.