У школах та садочках Вінниці встановлять 65 генераторів

У школах та садочках Вінниці встановлять 65 генераторів

12:15 20.10.2022

На випадок критичних ситуацій, школи та садочки Вінницької територіальної громади оснащують генераторами різної потужності. 

Генератори меншої потужності забезпечують електроенергією найпростіші укриття. А завдяки більш потужним, заклади освіти можуть стати пунктами обігріву і харчування

Зважаючи на ситуацію, яка склалась, і спостерігаючи як країна-агресор намагається знищити нашу енергетичну інфраструктуру, міською радою визначено 14 закладів загальної середньої освіти як пункти обігріву та харчування, - розповідає директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. - Саме для цієї потреби закуповуються потужні генератори на 24 кіловат. До таких можна під'єднати кухонне обладнання, яке стоїть на харчоблоці, щоб приготувати їжу та забезпечити освітлення.

  • Вже закупили вісім генераторів потужністю 24 кВт, з них сім встановили. 
  • Ще шість великих генераторів мають закупити незабаром. 
  • Триває закупівля 51 малого генератора, потужністю 7 кВт. 

Ці генератори будуть використовуватися в школах та садочках, які мають укриття. Також до усіх генераторів планується закупити необхідний запас пального.

Нагадаємо, попереду українцям прогнозують найскладнішу зиму. Адже життя у воєнних реаліях не виключає додаткових ризиків. Через ймовірні російські атаки на об'єкти критичної інфраструктури будь-яке місто може опинитися без електроенергії, газу, води та каналізації. 

Читайте також

Війна забрала життя вінничанина Володимира Білоусова, який боронив Україну з 2015 року
Війна забрала життя вінничанина Володимира Білоусова, який боронив Україну з 2015 року
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
Детальніше
Півтори доби безперервного терору масована атака як інструмент великої геополітики
Півтори доби безперервного терору: масована атака як інструмент великої геополітики
Детальніше
Захищав країну до останнього подиху під Покровськом загинув воїн «Азову» з Вінниччини
Захищав країну до останнього подиху: під Покровськом загинув воїн «Азову» з Вінниччини
Детальніше
Мінус одне фото на «Алеї Надії» як на Вінниччині зустрічали воїна, що вижив у полоні
Мінус одне фото на «Алеї Надії»: як на Вінниччині зустрічали воїна, що вижив у полоні
Детальніше