У Писарівці завдяки Бюджету громадських ініціатив облаштовують простір біля амбулаторії

У Писарівці завдяки Бюджету громадських ініціатив облаштовують простір біля амбулаторії

09:33 25.08.2023

У Великій Вінниці триває реалізація проєктів-переможців Бюджету громадських ініціатив. Наразі будівельники завершують облаштування простору очікування та відпочинку для пацієнтів і відвідувачів амбулаторії в селі Писарівка. Про це розповідає староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Він зазначає, що втілення в життя відповідного проєкту передбачає створення сучасного та зручного простору для мешканців цього населеного пункту, а заразом підвищить ефективність використання прилеглої території лікувально-профілактичного закладу.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини в населеному пункті Писарівка з 2021 року увійшла до складу комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Вінниці" та надає якісну та доступну первинну медичну допомогу мешканцям Писарівки та навколишніх сіл, - розповідає Владислав Кривешко.

У Писарівці завдяки Бюджету громадських ініціатив облаштовують простір біля амбулаторії

У 2021 році місце жителі висловили бажання покращити прилеглу територію амбулаторії. Для реалізації свого задуму вони подали проєкт на конкурс "Бюджет громадських ініціатив" і виграли його. Через війну у 2022 році конкурс проєктів Бюджету громадських ініціатив призупинили, а всі видатки перенесли на 2023 рік.

У липні 2023 року на території амбулаторії розпочались роботи з реалізації проєкту. Наразі вже поклали тротуарну плитку, зробили зовнішнє освітлення, встановили лавочки, облаштували приміщення для того, аби відвідувачі могли залишати дитячі візки, велопарковку. Роботи по реалізації даного проєкту на стадії завершення, в планах ще додаткове озеленення та встановлення урн для сміття, - додає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко.

У Писарівці завдяки Бюджету громадських ініціатив облаштовують простір біля амбулаторії

Нагадаємо, днями у Вінницькій громаді стало одним сучасним місцем відпочинку більше. На березі ставу Тарасишин в Щітках завершили облаштовувати безкоштовний пляж, який може стати чудовим місцем відпочинку не лише для жителів Щіток та Писарівки між якими, власне, і знаходиться став, а й для усіх вінничан. Облаштування пляжної зони відбулось в рамках Бюджету громадських ініціатив.

Читайте також

Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Для фортифікацій і окопів Калинівська громада відновила спецтехніку для військових
Для фортифікацій і окопів: Калинівська громада відновила спецтехніку для військових
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
Колишній будинок культури перетворюють на простір для ветеранів Калинівки
Колишній будинок культури перетворюють на простір для ветеранів Калинівки
Детальніше