У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики

У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики

12:07 15.05.2024

Як розповіли в Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці, технічне обстеження та ремонт конструкцій дитячих ігрових та спортивних майданчиків - це обов’язкові заходи, які проводять щорічно. Всього на балансі об'єднання перебуває 26 таких об'єктів, що знаходяться на території приватної забудови. Роботи з їх оновлення цьогоріч розпочались на початку травня і триватимуть до середини літа.

Належний стан ігрових та спортивних майданчиків - це передусім не про естетичну привабливість, хоча й вона має велике значення, а про безпечність для користувачів, серед яких - діти, наголошують в Асоціації. Працівники підрядної організації здійснюють технічне обслуговування конструкцій, замінюють зношенні елементи, оновлюють чи підтягують підшипники та кріплення, усувають інші недоліки.

Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи благоустрою. Через активну експлуатацію, а особливо в зимовий період - внаслідок температурних коливань, - металічні та дерев’яні конструкції зазнають чималого шкідливого впливу. Можуть ламатися, деформуватися, піддаватися корозії. Щоб не допустити випадків травмувань людей на гірках, гойдалках, тренажерах тощо, ми й проводимо щорічний огляд майданчиків та забезпечуємо ремонт усіх аварійних елементів, - розповіла голова Асоціації органів самоорганізації населення Вінниці Наталія Панчук. - Наші діти мають право на безпечне і корисне дозвілля. Переконані, цього прагнуть і їхні батьки, які нині боронять країну від російських агресорів.

Нагадаємо, закритого типу та з роздільним збором сміття. На прохання мешканців у Вінниці оновлюють контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів біля багатоквартирного будинку на вулиці Соборній, 22.

Читайте також

Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше