У пришкільних таборах Вінниці для дітей організували спортивні майстеркласи

У пришкільних таборах Вінниці для дітей організували спортивні майстеркласи

16:35 12.06.2024

Літні канікули – час відпочинку, нових вражень та активного дозвілля. Вінницькі міські дитячо-юнацькі спортивні школи не залишаються осторонь і організовують для школярів, які відвідують пришкільні табори, низку фізкультурно-оздоровчих заходів. Завдяки цьому малеча отримує можливість активно провести свій вільний час, познайомитись із різними видами спорту та набути нових корисних навичок.

Як зазначили в комітеті по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, спортсмени та тренери міських спортивних шкіл уже відвідали понад десять пришкільних таборів, і в планах ще стільки ж. На кожному заході фахівці проводять майстеркласи та показові виступи з різних видів спорту. Зокрема, хлопчикам та дівчаткам із ліцеїв №6 та №18 вихованці відділення гандболу спортшколи №3 продемонстрували свої вміння та залучили дітей до фізичних активностей із м’ячем. А спортсмени МДЮСШ №5 провели показові виступи з сумо та вільної боротьби для малечі з ліцею №8.

Неабиякий захват у дітей викликали майстеркласи у виконанні спортсменів відділення велоспорту. Вони демонстрували різноманітні трюки, акробатичні елементи та складні маневри, які захопили уяву юних глядачів. Школярі «Писарівського ліцею» та ліцею №20 із захопленням спостерігали за майстерністю велосипедистів, і це не тільки викликало незабутні емоції, а й надихнуло багатьох спробувати себе у цьому видовищному спорті.

З новим для себе видом спорту – хокеєм на траві – знайомились учні Вінницько-Хутірського ліцею. Тут дівчатка та хлопчики під керівництвом тренерки з МДЮСШ №1 Оксани Стороженко вправлялись із ключкою та м’ячем.

А діти з пришкільних таборів ліцеїв №2, 4, 7 займалися баскетболом під керівництвом тренерів та спортсменів міської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з баскетболу.

Особливим та незабутнім для дітей було катання на човнах-драконах по Вишенському озері, яке організували тренери та вихованці спортшколи №2 для учнів ліцею №15. 

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергія Краєвського основна мета цих заходів – зміцнення здоров'я дітей, загартовування організму, а також підвищення рівня розумової та рухової працездатності.

Сьогодні міські спортивні школи пропонують широкий спектр видів спорту, які культивуються у них. Серед найпопулярніших – легка атлетика, гімнастика, плавання, бойові мистецтва, баскетбол, велоспорт тощо. Кожна спортивна школа має свої унікальні програми тренувань та підготовки, що дозволяє дітям обрати той вид спорту, який їм найбільше до душі. Регулярні заняття фізичною культурою сприяють всебічному розвитку дитини, виховують дисциплінованість, цілеспрямованість та командний дух, а літні канікули – чудова нагода розпочати свій шлях у спорті, знайти нових друзів та здобути незабутні враження, – говорить Сергій Краєвський.

Нагадаємо, активні канікули та незабутні враження. Діти з Вінницької громади поїдуть на літній відпочинок за кордон. Приймуть хлопців та дівчат міста-побратими Вінниці.

Читайте також

Вінничанин здобув “золото” на Кубку України з греко-римської боротьби
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
"Укрпошта" випустила нову марку присвячену Олімпійським іграм
Детальніше
Майстер-класи з рогозоплетіння: у Вінниці розпочався етновікенд "Заплетемо рогозу"
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше