У Подільському зоопарку тепер живуть милі альпаки - переїхали з Полтавщини
До Подільського зоопарку альпаки приїхали з Полтавського зоопарку. Вони вже звикли до свого нового дому і відкриті до спілкування з відвідувачами.
Про це 2 лютого повідомляють на сторінці зоопарку.
Хто скучив за цими малюками, приходьте у Подільський зоопарк. А поки ми трохи розкажемо про них. У Південній Америці альпаки вже давно стали домашніми тваринами. Місцеві фермери розводять їх, як овець. Альпаки маленькі за розміром, через що їх не використовують як тяглову силу у домашньому господарстві, як, наприклад, верблюдів чи лам, які є їх найближчими родичами. Натомість вовна альпак дуже цінується. Адже вона має чимало корисних властивостей. Речі з цієї вовни дуже теплі, легкі та ніжні на дотик. Можливо, причина такої якості вовни у тому, що основний раціон альпак - це особлива рослинна їжа. У Південній Америці їх випасають на високогір'ї в Андах, - зазначають у зоопарку.
![У Подільському зоопарку тепер можна побачити альпак - переїхали з Полтавщини](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/u-podilskomu-zooparku-teper-mozhna-pobachiti-alpak-pereikhali-z-poltavschini-3.jpg?itok=aN8vZQjW)
![У Подільському зоопарку тепер можна побачити альпак - переїхали з Полтавщини](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/u-podilskomu-zooparku-teper-mozhna-pobachiti-alpak-pereikhali-z-poltavschini-2.jpg?itok=fb5BjbXr)
Нагадаємо, сніжна зима - непроста пора року для тварин. Вінницький зоопарк став домом для десятків екзотичних звірів з усього світу, тож його працівники докладають максимум зусиль, щоб цей час для тварин минув комфортно. Регулярно Подільський зоопарк приймає у себе й тварин із зони бойових дій. Тут їм надають належну турботу.