У ліцеї №13 вшанували героїв Небесної Сотні

У ліцеї №13 вшанували героїв Небесної Сотні

17:08 20.02.2024

Десять років тому, 20 лютого, у Києві снайпери вбили 48 учасників Революції Гідності, а за кілька днів до того силовики розстріляли 54 учасників акції та п'ять активістів Майдану.

В пам'ять про полеглих героїв  у ліцеї №13 імені Максима Шимка провели захід, де зібрались родини загиблих учасників майдану.

Нагадаємо, 20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні: у Вінниці вшанували загиблих за Незалежність України. Покладанню передувала хвилина мовчання, під час якої вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також полеглих під час російсько-української війни.

Embedded thumbnail for У ліцеї №13 вшанували героїв Небесної Сотні

Читайте також

Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Детальніше
Основний Закон захищає мужність воїнів у День Конституції Вінниця вшанувала Героїв
Основний Закон захищає мужність воїнів: у День Конституції Вінниця вшанувала Героїв
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
Military Day у Вінниці діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Military Day у Вінниці: діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Детальніше
Спорт, пам'ять і громада у Джулинці відкриють стадіон і зіграють благодійний турнір
Спорт, пам'ять і громада: у Джулинці відкриють стадіон і зіграють благодійний турнір
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше