У ліцеї №13 вшанували героїв Небесної Сотні

У ліцеї №13 вшанували героїв Небесної Сотні

17:08 20.02.2024

Десять років тому, 20 лютого, у Києві снайпери вбили 48 учасників Революції Гідності, а за кілька днів до того силовики розстріляли 54 учасників акції та п'ять активістів Майдану.

В пам'ять про полеглих героїв  у ліцеї №13 імені Максима Шимка провели захід, де зібрались родини загиблих учасників майдану.

Нагадаємо, 20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні: у Вінниці вшанували загиблих за Незалежність України. Покладанню передувала хвилина мовчання, під час якої вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також полеглих під час російсько-української війни.

Embedded thumbnail for У ліцеї №13 вшанували героїв Небесної Сотні

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Мама загиблого воїна, діти війни і ветерани у Вінниці показали унікальну фотовиставку
Мама загиблого воїна, діти війни і ветерани: у Вінниці показали унікальну фотовиставку
Детальніше
Харчоблок ліцею №18 у Вінниці капітально оновили за кошти ЄС та міського бюджету. Пароконвектомат, НАССР, місця для 150 дітей одночасно
У вінницькому ліцеї №18 відкрили нову їдальню на 150 місць — учні вже хочуть дати їй власну назву
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
На Вінниччині відкрили ще одну Алею Слави — вшанували пам'ять 84 захисників Вороновицької громади
На Вінниччині відкрили ще одну Алею Слави — вшанували пам'ять 84 захисників Вороновицької громади
Детальніше