У Калинівській громаді через вибух боєприпасу травмувалися чоловік з донькою

У Калинівській громаді через вибух боєприпасу травмувалися чоловік з донькою

13:08 15.06.2022

Необережне поводження з боєприпасами або предметами, за зовнішніми ознаками схожими на вибухонебезпечні, може призвести до травмування людей. Такий випадок стався 14 червня у Хмільницькому районі.

76-річний мешканець Калинівської громади знайшов небезпечну знахідку на території свого домогосподарства. Необережне поводження з предметом, зокрема, його нагрівання, призвело до неконтрольованого вибуху.

Внаслідок вибуху чоловік та його 47-річна донька отримали тілесні ушкодження, їх госпіталізували до лікарні. Слідчі встановлюють обставини події, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Правила безпеки

Категорично забороняється: брати підозрілий предмет у руки, зберігати його, нагрівати та ударяти по ньому; переносити, перекладати, перекочувати його з місця на місце; намагатися розібрати; кидати чи класти у вогонь; заносити в приміщення; закопувати в землю; здавати на металобрухт; використовувати для виготовлення саморобних піротехнічних засобів - петард чи вибухових пакетів.

Про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно терміново повідомити поліцію за номером "102" та інші оперативні служби.

Нагадаємо, варто поговорити з малечою про те, як уберегтися від мін та вибухівки. Адже це дуже важливо та актуально, особливо у період війни. Ми підготували головні правила безпеки.

Читайте також

Небезпечна знахідка мешканці Хмільницького району натрапили на арсенал часів Другої світової
Небезпечна знахідка: мешканці Хмільницького району натрапили на арсенал часів Другої світової
Детальніше
18-річний водій електросамоката збив пенсіонерку на тротуарі у центрі Вінниці
18-річний водій електросамоката збив пенсіонерку на тротуарі у центрі Вінниці
Детальніше
На Вінниччині 14-річний підліток розбився на мопеді за травми дитини судитимуть батька
На Вінниччині 14-річний підліток розбився на мопеді: за травми дитини судитимуть батька
Детальніше
Тікав від поліції — убив комунальника справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Тікав від поліції — убив комунальника: справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Детальніше
Вдруге за рік вінницькі патрульні зупинили водія під кайфом і без прав
Вдруге за рік: вінницькі патрульні зупинили водія під "кайфом" і без прав
Детальніше
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai: постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
Детальніше