У другому етапі міського конкурсу "The Best Cook" у Вінниці змагатимуться 13 кухарів
У Вінницькій міській територіальній громаді проходить конкурс "The Best Cook", який ініціював міський голова Сергій Моргунов та спільнота гостинності.
Проводять конкурс з метою підтримки та розвитку гастрокультури та гастротуризму у громаді. Днями у місті відбувся другий (відбірковий) етап конкурсу.
13 учасників мають приготувати три страви: закуску, десерт та основну страву. Обов'язковим інгредієнтом однієї зі страв має бути вишня, як символ Вінницького стандарту гостинності, — інформує Вінницька міська рада.
![У другому етапі міського конкурсу "The Best Cook" у Вінниці змагатимуться 13 кухарів](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1098/inline-images/2-etap-konkursu-kukhariv.jpg?itok=8c94pUNH)
Дегустуватимуть страви відомі шеф-кухарі, представники громадських організацій і об'єднань та почесні гості. Вони оцінюватимуть: кулінарну майстерність, креативність подачі та автентичність страви.
Під час жеребкування кожен учасник обрав картку з днем тижня, коли пригощатиме своїми стравами професійне журі. Другий етап конкурсу триватиме до 10 грудня. До фіналу пройде всього шість кухарів. Вони зустрінуться в одному закладі та готуватимуть з інгредієнтів, які побачать за секунду до старту змагань, - розповіла начальниця відділу розвитку туризму департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Світлана Циганкова.
![У другому етапі міського конкурсу "The Best Cook" у Вінниці змагатимуться 13 кухарів](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1368/inline-images/2-etap-konkursu-kukhariv-3.jpg?itok=EIUZyFQt)
Конкурс кухарів має на меті популяризувати вінницькі страви, гастробренди та автентичну продукцію подільської кухні для підвищення туристичної привабливості Вінниці. Призовий фонд конкурсу складає 113 525 грн.
Нагадаємо, у Вінниці проведуть конкурс для кухарів "The Best Cook", його ініціював міський голова Сергій Моргунов. Конкурс триватиме два місяці, а призовий фонд складе більше 100 тис. грн.