У 33-й школі проходять уроки «просто неба» на новенькому стадіоні

У 33-й школі проходять уроки «просто неба» на новенькому стадіоні

10:42 03.09.2020

Уроки «просто неба». Із задушливих класів на «Open Space» вийшли учні 33-ї вінницької школи. Дітлахи вже встигли оцінили переваги адаптивного навчання.

М’які коврики на штучній траві, магнітна дошка з фломастерами, свіже повітря та сонячні промені — так віднині проходитимуть уроки у 33-й вінницькій школі. Принаймні, допоки тепло.

учні вчаться на стадіоні свіже повітря Вінниця 33 школа

Тема уроку — правила безпечного навчання під час карантину. Учениця 6В класу Алана на глядацькій трибуні почувається комфортніше, ніж за партою.

учениця Алана школа 33 Вінниця

В класі — жарко , тут — весело, свіже повітря, — зазначила Алана.

А в іншій частині шкільного стадіону — урок фізкультури — перший у новому навчальному році. Тому спочатку говорять про безпеку, а вже потім переходять до занять спортом.

спорт школа 33

Сергій Володимирович — вчитель фізкультури. Якість і оснащення шкільного спорткомплексу оцінює як експерт і переконаний, що нагород у його підопічних побільшає.

вчитель фізкультури Сергій Хомяк

Стало набагато зручніше, більше місця, можна давати технічні елементи з різних видів спорту, можна більш поглиблено вивчати варіативні модулі, такі як футбол, баскетбол, волейбол, легку атлетику. Можна також готувати дітей до різних змагань, — відзначив вчитель фізкультури Сергій Хомяк.

А на хлопців-старшокласників чекає і новенька смуга перешкод. Це гордість школи, адже подібні облаштовують хіба що для підготовки військовиків. Тут проводитимуть заняття з «Захисту України».

викладач Захисту України школа 33

Смуга перешкод дає можливість юнакам 10-11 класів підготуватися до захисту своєї країни. Фізична підготовка майбутнього воїна — пріоритетний напрямок. Смуга перешкод дасть можливість юнаку підготуватися до служби в армії і бути підготовленим військовим в майбутньому, — сказав вчитель «Захисту України» Віктор Гандурський.

Бігові доріжки, майданчики для занять волейболом, баскетболом і тенісом. Все це школярам ще доведеться випробовувати. Тим часом стадіон вже став улюбленим місцем відпочинку мешканців району.

учениця школи №33

Ми спостерігали майже весь навчальний рік, як стадіон будують, найбільше мені сподобались смуга перешкод та тренажери, — поділилась учениця школи. 

Від незвичних уроків школярів відволікає приїзд поважних гостей. На шкільному «Open Space» з’являються Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман

Та попри невимушеність обстановки, Володимир Гройсман нагадує дітворі, що небезпека захворювання існує і просить дотримуватись правил карантину.

Ви знаєте, що маску треба носити, дистанцію дотримуватись, знаю, що вам це не подобається, мені теж, — сказав Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.

школярі 33 школа

Малеча такій зустрічі відверто радіє. І охоче спілкується з поважними гостями.

Сергій Моргунов і Володимир Гройсман

А далі Сергій Моргунов з Володимиром Гройсманом прогулюються територією суперсучасного шкільного спорткомплексу. Про те, що такі будуватимуть у Вінниці разом мріяли не один рік. Реалізувати задумане допомогла впроваджена Урядом Володимира Гройсмана децентралізація і професійність управлінської команди міста.

Володимир Гройсман

Я вважаю, що одним із пріоритетів для будь-якої влади мають бути діти. Для мене особисто — це пріоритет №1. Бо якщо є діти, мають бути щасливі сім’ї і щасливі батьки», — наголосив Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман.

Сергій Моргунов

А Сергій Моргунов вже говорить про найближчі плани. Цьогоріч подібні пришкільні, спортивні або ігрові майданчики з’являться у другій та двадцятій школах. Там роботи вже почались. В перспективі – ще більше.

У нас є проєктна документація на спортивні об’єкти ще кількох шкіл. Дуже багато пропозицій від батьків і вчителів щодо 29-ї школи. Будемо працювати по можливостям нашого бюджету, — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Павло Яблонський

А ще 9 років тому реалізовувати подібні проєкти у Вінниці було важко та складно, пригадує секретар міської ради Павло Яблонський. Нині ж, модернізація шкіл, садочків та будівництво спортивних майданчиків поставили, так би мовити, на «потік».

Є технологічні питання, є погодні умови, питання з фінансуванням, тому це була потужна робота великого колективу людей, але головне — є результат, який радує. Я думаю, що це — одне з найкращих спортивних ядер в Україні. Небагато міст можуть похвалитись таким об’єктом, — відзначив секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Embedded thumbnail for У 33-й школі проходять уроки «просто неба» на новенькому стадіоні

Читайте також

У медколеджі в Могилеві-Подільському відкриють нову спеціальність
У медколеджі в Могилеві-Подільському планують відкрити нову спеціальність
Детальніше
78 випускників Академії неперервної освіти у Вінниці стали магістрами
78 випускників Академії неперервної освіти у Вінниці стали магістрами
Детальніше
Коледж інформаційних технологій із Краматорська переїхав до Вінниці
Коледж інформаційних технологій із Краматорська переїхав до Вінниці
Детальніше
Понад 250 вінницьких випускників завершили навчальний рік із медалями
Понад 250 вінницьких випускників завершили навчальний рік із медалями
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до школярів з нагоди останнього дзвоника
Мер Вінниці Сергій Моргунов звернувся до школярів з нагоди останнього дзвоника
Детальніше
Випускники шкіл отримають документи про освіту незалежно від місця перебування
Випускники шкіл отримають документи про освіту незалежно від місця перебування
Детальніше