Цьогоріч "Бюджет громадських ініціатив" у Вінницькій громаді не проводитимуть

Цьогоріч "Бюджет громадських ініціатив" у Вінницькій громаді не проводитимуть

15:21 01.04.2022

З 2016 року у Вінницькій міській територіальній громаді традиційно 1 квітня розпочинали прийом проєктів на конкурс "Бюджет громадських ініціатив". Це інструмент, яким вінничани активно користувалися декілька років поспіль та отримували підтримку для реалізації власних ініціатив на користь громади.

Враховуючи те, що Указом Президента України "Про введення воєнного стану" №64/2022 від 24.02.2022 р., затверджений Законом України №2102-IX від 24.02.2022 р., на території України запроваджений воєнний стан, у зв’язку з нападом збройних сил Російської Федерації на територію України, конкурс "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади" не проводитиметься.

Цьогоріч перед нами постали виклики, пов'язані з обороною рідної України. Усі ресурси спрямовуються на підтримку Збройних Сил України, територіальної оборони, внутрішньо переміщених осіб, незахищених верств населення. Слава Україні! Героям Слава! Разом до перемоги!, - сказав заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Нагадаємо, послуги знову доступні на порталі Дія. Нагадаємо, що від початку російського вторгнення до України служби нацбезпеки вимкнули всі держреєстри, щоб захистити дані українців.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше