“Цілодобова варта” повідомляє про ремонтні роботи на мережах Вінниці

“Цілодобова варта” повідомляє про ремонтні роботи на мережах Вінниці

13:45 28.04.2022

Сьогодні, 28 квітня, критична інфраструктура Вінниці працює стабільно. Комунальні служби забезпечують благоустрій міста та роблять усе, щоб вінничани отримували якісні послуги.

Як розповіла начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук, наразі тривають відновлювальні роботи на мережах у різних районах міста.

Працівники "Вінницьких міських електромереж" виконуватимуть ремонтні роботи на вулицях Тухачевського, Турчановича, Бучми, Блюхера, пр. Чумацький, 1-й проїзд Гната Юри, І. Пулюя, Дружби, Вишневий сад, та проїзд Мічурінський. У зв’язку із цим можливі тимчасові відключення світла, - повідомляє Антоніна Іващук.

Щодо КП “Вінницяміськтеплоенерго”, то його аварійні бригади працюватимуть на вулицях Л. Ратушної, Келецькій, М. Ващука, К. Коріатовичів та Р. Скалецького. Можливі відключення послуги у деяких будинках на час виконання робіт.

Водночас аварійні бригади КП “Вінницяоблводоканал” сьогодні ліквідовують порив на мережі на вул. Скалецького. Як повідомляють на підприємстві, за кілька годин послугу із водопостачання буде відновлено.

Зателефонувати до “Цілодобової варти” вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, із середини березня у Вінниці тривали традиційні заходи по прибиранню прибудинкових територій. Під час них, окрім самого прибирання, проводиться ремонт різних елементів благоустрою. Зокрема, цього року мешканці багатьох будинків у договорах з управлінськими компаніями серед таких робіт замовили поточний ремонт та фарбування 48 дитячих і спортивних майданчиків.

Читайте також

Повітряні тривоги не впливають на роботу комунальних служб Вінниці: планові ремонтні роботи 12 липня
Детальніше
“Вінницяоблтеплоенерго” отримало новенькі енергоефективні насоси
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
Де тривають ремонти на комунальних мережах Вінниці 11 липня - повний перелік
Детальніше
Де у Вінниці 10 липня лагодять водогони та електромережі – перелік планових ремонтних робіт
Детальніше
Де у Вінниці тривають роботи на комунальних мережах 9 липня
Детальніше