Центр освіти дорослих з’явиться у Вінниці: підписали Меморандум

Центр освіти дорослих з’явиться у Вінниці: підписали Меморандум

14:37 07.10.2020

У Вінниці підписали Меморандум про партнерство між мерією, представництвом німецької неурядової організацієї  DVV International та Громадською організацією «Центр Поділля-Соціум».Таким чином організації задекларували готовність співпрацювати у сфері розвитку неформальної освіти для дорослих.

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що питання освіти для дорослих є досить актуальним. У місті уже давно на базі бібліотек для людей віком 60+ проводять різноманітні освітні курси.

«Я переконаний, що така освіта буде мати широкий попит серед вінничан. Маю надію, що люди до нього активно долучатимуться, а Вінницька міська рада докладе усіх зусиль, щоб цей проєкт реалізувався. Хочу зазначити, що також ці питання потрібно буде більш структуровано визначити у Стратегії розвитку Вінниці до 2030 року. Усі ви знаєте, що наразі ми саме працюємо над Стратегією розвитку Вінниччини на найближчі 10 років. Тому хочу усім учасникам заходу запропонувати долучитися до створення Центрів освіти по всьому регіону», – сказав міський голова Сергій Моргунов. 

Регіональна директорка DVV International Беттіна Брандт зазначила, що освіта – це процес всього життя.

«Цей проект робиться в першу чергу для блага самих людей.  Освіта дорослих приносить велику користь для суспільства, розширює довіру у суспільстві і важлива для економіки. Наприклад, Німеччина до цього питання відноситься дуже серйозно, 80% коштів на освіту для дорослих вносять приватні особи»,  – розповіла Беттіна Брандт.

Дивіться також: Партнерство влади і громади скріпили меморандумом

Embedded thumbnail for Центр освіти дорослих з’явиться у Вінниці: підписали Меморандум

Читайте також

Померла талановита викладачка Вінницького медичного коледжу
Пішла з життя талановита педагогиня медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного
Детальніше
У вінницьких ліцеях після термомодернізації провели тепловізійне обстеження
У вінницьких ліцеях після термомодернізації провели тепловізійне обстеження
Детальніше
Вибори ректора у Вінницькому педуніверситеті тепер на особливому контролі у Міносвіти
Вибори ректора у Вінницькому педуніверситеті тепер на особливому контролі у Міносвіти
Детальніше
На Вінниччині відбувся захід «EGAP RoboFamily FLL без кордонів»
На Вінниччині відбувся захід «EGAP RoboFamily: FLL без кордонів»
Детальніше
Вибори ректора Вінницького педуніверситету кому вигідно
Вибори ректора Вінницького педуніверситету: кому вигідно?
Детальніше
Вороновицька селищна рада забезпечила ноутбуками заклади дошкільної освіти
Вороновицька селищна рада забезпечила ноутбуками заклади дошкільної освіти
Детальніше