Супергерої FAST_ освітня програма, що навчає дітей рятувати життя та розпізнавати симптоми інсульту

Супергерої FAST: освітня програма, що навчає дітей рятувати життя та розпізнавати симптоми інсульту

11:53 30.10.2024

Супергерої FAST - відзначена нагородами освітня ініціатива, спрямована на покращення обізнаності про симптоми інсульту та необхідність швидких дій. Інсульт є другою причиною смерті, третьою причиною інвалідності та однією з головних причин того, що діти втрачають бабусь і дідусів.

Оксана Співак — амбасадорка програми "Супергерої FAST" розповіла, що в Україні програма реалізується за підтримки МОН України. Участь у "Супергероях FAST" не потребує фінансових витрат. Навчання доступне онлайн та офлайн.

Вчителі можуть пройти тренінг, який проводять регіональні представники, амбасадори або переглянути запис вебінару. Вже понад 12 тисяч учнів в Україні пройшли програму.

Нагадаємо, для відвідувачів Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування організували просвітницьку лекцію до Всесвітнього дня боротьби з інсультом. Її провели спеціалісти обласного центру контролю та профілактики хвороб. Людям старшого віку детально розповіли про те, що таке інсульт, як його розпізнати та запобігти.

Embedded thumbnail for Супергерої FAST: освітня програма, що навчає дітей рятувати життя та розпізнавати симптоми інсульту

Читайте також

Скринінг для людей віком 40+ які обстеження входять та як взяти участь
Скринінг для людей віком 40+: які обстеження входять та як взяти участь
Детальніше
Директор Подільського ліцею став лауреатом Премії Верховної Ради України
Директор Подільського ліцею став лауреатом Премії Верховної Ради України
Детальніше
У Вінниці відбувся тематичний концерт «Воїни світла, воїни добра»
У Вінниці відбувся тематичний концерт «Воїни світла, воїни добра»
Детальніше
 Вінницькі ліцеїсти передали мікроавтобус військовій бригаді
Вінницькі ліцеїсти передали мікроавтобус військовій бригаді
Детальніше
Вінницькі рятувальники два кілометри несли хвору до “швидкої”
Вінницькі рятувальники понад два кілометри несли хвору до “швидкої”
Детальніше
 У Вінницькому ліцеї №4 провели Всеукраїнський урок доброчесності
У Вінницькому ліцеї №4 провели Всеукраїнський урок доброчесності
Детальніше