Студенти ВНТУ долучились до глобального екологічного проєкту

Студенти ВНТУ долучились до глобального екологічного проєкту

11:45 12.04.2021

У суботу, 10 квітня, студенти і викладачі вишу на території Вінницького національного технічного університету висадили майже сотню саджанців сакури, бузку, гібіскусу та інших декоративних дерев.

Ректор ВНТУ, професор Віктор Біліченко та декан факультету БТЕГП, доцент Іван Меть зі студентами на Greening of the Planet.

Екологічний захід в університеті відбувся згідно з “Меморандумом про взаєморозуміння та співробітництво”, який уклав ректор вишу Віктор Біліченко та благодійний фонд “Озеленення України” за ініціативи голови відокремленого підрозділу Українського Ядерного Товариства, доцента кафедри електричних станцій та систем Владислава Леська, який виступив координатором проєкту, - інформує пресслужба вишу.

Нагадаємо, 21 березня вінницькі лісівники планують розпочати висадку нових дерев.

Читайте також

Шість університетів Вінниці — у національному рейтингу акредитацій «Євроосвіти» за 2019–2025 роки
Шість університетів Вінниці — у національному рейтингу акредитацій «Євроосвіти» за 2019–2025 роки
Детальніше
Вінницький студент підкорив міжнародний науковий конкурс під патронатом ЮНЕСКО
Вінницький студент підкорив міжнародний науковий конкурс під патронатом ЮНЕСКО
Детальніше
На Вінниччині зрізали аварійні дерева, а дрова віддадуть на опалення школи
На Вінниччині зрізали аварійні дерева, а дрова віддадуть на опалення школи
Детальніше
Без травмованих, але з підтопленнями наслідки негоди на Вінниччині
Без травмованих, але з підтопленнями: наслідки негоди на Вінниччині
Детальніше
Повалені дерева та затоплені двори негода знову випробувала Вінниччину на міцність
Повалені дерева та затоплені двори: негода знову випробувала Вінниччину на міцність
Детальніше
У Вінниці на сходах Артинова дівчину травмувала суха гілка дерева
У Вінниці на "сходах Артинова" дівчину травмувала суха гілка дерева
Детальніше