Студенти ВНТУ долучились до глобального екологічного проєкту

Студенти ВНТУ долучились до глобального екологічного проєкту

11:45 12.04.2021

У суботу, 10 квітня, студенти і викладачі вишу на території Вінницького національного технічного університету висадили майже сотню саджанців сакури, бузку, гібіскусу та інших декоративних дерев.

Ректор ВНТУ, професор Віктор Біліченко та декан факультету БТЕГП, доцент Іван Меть зі студентами на Greening of the Planet.

Екологічний захід в університеті відбувся згідно з “Меморандумом про взаєморозуміння та співробітництво”, який уклав ректор вишу Віктор Біліченко та благодійний фонд “Озеленення України” за ініціативи голови відокремленого підрозділу Українського Ядерного Товариства, доцента кафедри електричних станцій та систем Владислава Леська, який виступив координатором проєкту, - інформує пресслужба вишу.

Нагадаємо, 21 березня вінницькі лісівники планують розпочати висадку нових дерев.

Читайте також

Вітер наробив лиха на Вінниччині де саме розчищали дороги від завалів
Вітер наробив лиха на Вінниччині: де саме розчищали дороги від завалів
Детальніше
З Майдану Небесної Сотні до «Пироговки» чому у Вінниці перемістили вуличні кашпо з деревами
З Майдану Небесної Сотні до «Пироговки»: чому у Вінниці перемістили вуличні кашпо з деревами
Детальніше
Від сонячної енергії до лікування поранених у Вінниці запрацював інноваційний студентський Smart Lab
Від сонячної енергії до лікування поранених: у Вінниці запрацював інноваційний студентський Smart Lab
Детальніше
Весняне оновлення Вінниці понад 300 нових дерев та свіжа фарба на об'єктах благоустрою
Весняне оновлення Вінниці: понад 300 нових дерев та свіжа фарба на об'єктах благоустрою
Детальніше
У Вінниці висаджують нові дерева на Хмельницькому шосе
У Вінниці висаджують нові дерева на Хмельницькому шосе
Детальніше
Вінниччину відвідали представники країн-донорів Міжнародної організації з міграції
Вінницю відвідали представники країн-донорів Міжнародної організації з міграції
Детальніше