Студент ВНТУ випав з вікна 9-го поверху

Студент ВНТУ випав з вікна 9-го поверху

11:56 28.01.2021

Днями в гуртожитку Вінницького національного технічного університету сталась трагедія. Там 18-річний студент випав з вікна дев’ятого поверху. Травми виявилися несумісні з життям. Хлопець загинув миттєво.

Юнак навчався на другому курсі факультету інформаційних технологій. Як зазначила речниця ГУ Нацполіції у Вінницькій області Анна Олійник,  правоохоронці обстежили кімнату в гуртожитку, в якій проживав загиблий.

Він проживав сам, навчався. Крім того, працював. Поліцейські опитали сусідів, його друзів. Обстановка в кімнаті була не порушена. Слідів боротьби не було. Зараз вилучено мобільний телефон, перевіряється його переписка. Головні версії, які зараз перевіряє слідство – це або нещасний випадок, або самогубство, - розповіла Анна Олійник

Наразі правоохоронці проводять розслідування. Відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, Двоє жителів Хмільницького району до смерті забили свого рідного брата

Читайте також

Розбили авто та поранили правоохоронця у Тиврові затримали двох військових
Розбили авто та поранили правоохоронця: у Тиврові затримали двох військових
Детальніше
Тимчасові татуювання та веснянки поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Тимчасові татуювання та веснянки: поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Детальніше
Пішла на навчання і не повернулась поліція розшукує 15-річну вінничанку
Пішла на навчання і не повернулась: поліція розшукує 15-річну вінничанку
Детальніше
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпаття що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпатті: що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Детальніше
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
Детальніше
На Вінниччині затримали СЗЧ-шника, який відбивався від військової поліції сокирою
На Вінниччині затримали СЗЧ-шника, який відбивався від військової поліції сокирою
Детальніше