Стартапи, інновації та бізнес як Innovation Day об’єднує українських лідерів у центрі Вінниці

Стартапи, інновації та бізнес: як "Innovation Day" об’єднує українських лідерів у центрі Вінниці

22:42 11.10.2024

Обмін успішним досвідом, створення нової екосистеми для розвитку технологій та бізнесу, а ще – презентація стартапів у різних галузях соціально-економічного життя. У Вінниці відбувся «Innovation Day 2024», який об’єднав близько 200 учасників з різних куточків України, а також гостей з Молдови та Німеччини. 

Захід організувала ІТ Асоціація Вінниці спільно з Вінницьким інвестиційним клубом, платформою UmiPlace за підтримки Вінницької міської ради.

Захід відбувся на базі інноваційно-технологічного центру «Кристал», реконструкція якого триватиме до кінця цього року. Про це розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.

За його словами, в майбутньому це буде місце для співпраці спеціалістів з різних галузей.

Зараз тут ще тривають ремонтні роботи: створюються належні умови для залучення громадськості, молоді, бізнесу, ветеранів та членів їх сімей до створення власного бізнесу, реалізації стартапів, впровадження бізнес-ідей та їх масштабування. Все це стало можливим завдяки нашим партнерам – німецькій урядовій компанії GIZ та Програмі розвитку ООН (UNDP), які надали нам грантові кошти для реалізації проєкту, який ми призупинили у зв’язку з війною. Ми розуміємо, що економіка повинна працювати, й особливо – у воєнний час. Від цього залежить наша можливість допомагати армії, підтримувати стійкість громади та турбуватися про людей, які мешкають тут, – сказав Андрій Очеретний. – Надалі на базі інноваційно-технологічного центру “Кристал” зможуть розміститися всі бізнес-спільноти Вінниці та області. На цьому майданчику будуть створені можливості для подальшого розвитку та нарощення конкурентоспроможності нашої громади.

Детальніше про ініціативу створення такої події у Вінниці розповіла виконавча директорка ІТ Асоціації Вінниці Дарія Нишпорська.

Перш за все йдеться про обмін досвідом, успішними кейсами, тобто ми говоримо про конкретні результати та шляхи досягнення успіху, які цьому сприяють. Ми говоримо про наявну у Вінниці екосистему, які є пріоритети в розвитку ІТ-сфери та яким чином на базі інноваційно-технологічного центру “Кристал” буде створюватися інкубатор українського високотехнологічного продукту, – каже Дарія Нишпорська.

Під час цього заходу також відбулась презентація стартапів за такими напрямками, як оборонні та військові технології, агросектор та харчування, медицина.

Нагадаємо, у Вінниці стартував перший Вінницький індустріальний форум національного масштабу. Захід об’єднав 188 учасників – це представники провідних промислових підприємств та інноваційних компаній, урядових структур та освітніх інституцій з різних регіонів країни. 

Embedded thumbnail for Стартапи, інновації та бізнес: як "Innovation Day" об’єднує українських лідерів у центрі Вінниці

Читайте також

Торт «Херсон» та 2267 робочих місць історія релокації бізнесу у Вінниці
Торт «Херсон» та 2267 робочих місць: історія релокації бізнесу у Вінниці
Детальніше
Ветеран отримав грант і заснував у Вінниці унікальний центр галотерапії
Ветеран отримав грант і заснував у Вінниці унікальний центр галотерапії
Детальніше
Пішла з життя знана у Вінниці рієлторка, директорка агентства нерухомості «Діамант»
Пішла з життя знана у Вінниці рієлторка, директорка агентства нерухомості «Діамант»
Детальніше
На Вінниччині бізнес отримав 23 штрафи за неподання даних ТЦК
На Вінниччині бізнес отримав 23 штрафи за неподання даних до ТЦК
Детальніше
Укрпошта запустила внутрішні поштомати у Вінниці та ще 14 регіонах
Укрпошта запустила внутрішні поштомати у Вінниці та ще 14 регіонах
Детальніше
Три громади Вінниччини отримали обладнання для «Мобільного адміністратора»
Три громади Вінниччини отримали обладнання для «Мобільного адміністратора»
Детальніше