Стартап YA SVIT став новим учасником вінницької платформи подарунків

Стартап YA SVIT став новим учасником вінницької платформи подарунків

11:57 07.04.2023

До платформи подарунків з вінницькою душею "BYVI" доєднався новий учасник - стартап з виготовлення терапевтичних свічок YA SVIT з натурального воску.

Про це інформують на офіційному туристичному сайті Вінниці.

YA SVIT - це виробництво соєвих свічок, яке заснували Юлія Заяць та Анна Оцвера - організаторки та співзасновниці екофесту "ДІЛИ" у Вінниці. Розпочати свою справу вони змогли завдяки "Гранту на власну справу" від Дія.Бізнес.

В асортименті виробництва є формові свічки та свічки в бетонному кашпо (з афірмаціями, цитатами митців, або індивідуальними висловами за побажаннями клієнтів). А для Офісу туризму Вінниці у YA SVIT розробили спеціальну колекцію: свічки з логотипом Вінниці, петриківським розписом і бавовною. Такий сувенір ексклюзивно можна придбати лише на інтернет-платформі "BYVI" (у Facebook та Instagram).

Бренд "BYVI" створений для підтримки креативного бізнесу, місцевих майстрів і майстринь, а також підсилення ідентифікації Вінниці та промоції Міста ідей. Тож нам дуже приємно, що до цієї справи долучився і стартап YA SVIT. Їхня колекція соєвих свічок - це якісний український продукт та стильний сувенір іноземним партнерам, гостям чи друзям з іншого міста, - зазначила директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Стартап YA SVIT став новим учасником вінницької платформи подарунків

Про виробництво свічок YA SVIT

Історія YA SVIT розпочалась у жовтні 2022 року, коли засновниці Юлія Заяць та Анна Оцвера провели ретрит в Карпатах для дівчат.

Тоді ми зрозуміли, що нам важко знайти класні свічки для різних духовних практик та медитацій. Нам важливо, щоб вони були з екологічного воску, а не парафінові, мали унікальний дизайн і були великих розмірів. Також я і мої подруги постійно запалюємо свічки: коли працюємо, зустрічаємось, відпочиваємо, - розповіла співзасновниця виробництва свічок YA SVIT Юлія Заяць.

Стартап YA SVIT став новим учасником вінницької платформи подарунків

Після ретриту розпочали підготовку. В нашому оточенні - неймовірні люди, особливо жінки. Тому ще з однією подругою ми написали "Грант на власну справу" від Дія.Бізнес та виграли його. Це дало нам можливість вже розвиватись не як домашня майстерня, а як повноцінне виробництво. Ми маємо майстерню в центрі міста Вінниці, працюємо офіційно і плануємо вже найближчим часом розширювати команду, - додала співзасновниця YA SVIT Анна Оцвера.

Дівчата кажуть, що свічки YA SVIT мають терапевтичну дію, адже вогонь допомагає людині заземлитися, переключитися чи відпустити емоційну напругу. Звук потріскування ґноту допомагає в концентрації. Крім того, у виготовленні свічок вони використовують тільки сертифіковані аромати, які мають позитивний вплив на емоційний стан людини, як на сеансі ароматерапії. Деякі аромати можуть сприяти релаксу та зменшенню стресу, тоді як інші - піднімають настрій чи створюють затишну або романтичну атмосферу.

Нагадаємо, "BYVI" - це ексклюзивна платформа подарунків з вінницькою душею, яку створив Офіс туризму Вінниці спільно з 25 локальними майстрами хендмейду. Асортимент найрізноманітніший: сувеніри, подарунки, прикраси, одяг та обереги.

Читайте також

Діти вінницьких нацгвардійців напередодні Дня батька виготовили подарунки для своїх татусів
Детальніше
Ще 330 заявників Вінниччини отримали грант за програмою «є-Робота»
Детальніше
Вінницька міська рада продовжує підтримувати бізнес, який працює в «білу»
Детальніше
Підприємець "заробив" 230 тис. грн на дровах для освітніх закладів Барської громади
Детальніше
Вінницьке підприємство з виготовлення музичного обладнання має сонячну електростанцію
Детальніше
У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни
Детальніше