велопенсіонери

Старість  - в радість. У Вінниці пенсіонери безкоштовно катаються на велосипедах

14:47 15.06.2020
28

Підопічні вінницького територіального центру вчаться їздити на велосипедах. Наталя Черниця шустро маневрує на ровері. Хоча давно розміняла шостий десяток і не їздила більш як десятиліття.   


Намагалась сісти на велосипед онуків  - невдало, тепер вирішила спробувати тут, дуже вдало і легко , дякую за усім причетним,  - говорить підопічна терцентру соціального обслуговування Наталя Черниця. 

пенсіонери на некстбайках у Вінниці 

Єдиний чоловік у велокомпанії  - Володимир Іванович -  радіє:  нарешті вийшов в люди.  

Командою цікаво кататись, піддаємо охоту один другому, весело. Для того і приходимо, щоб спілкуватися. щоб не сидіти вдома на пенсії, це ще ж цей карантин дає свої відзнаки. Краще з людьми разом бути, - поділився підопічний терцентру соціального обслуговування Володимир Лебедовский.

Головна мета проекту -  оздоровити пенсіонерів. Ідея навчити їх їздити на муніципальних велосипедах у терцентрі соціального обслуговування виникла торік. Безкоштовно кататись на  "Некстбайках" дозволила перемога в минулорічному бюджеті громадських ініціатив.

Наші відвідувачі  центру денного перебування пробували все: і кататися на наших тренажерах, і скандинавську ходьбу, але не пробували ще їздити на велосипедах. В нас є абонемент на 4 місяці, по якому ми 3 години вдень можемо щодня кататися і до вересня використаємо ті 7800 грн, які нам виділили , - розповіла завідуюча відділенням терцентру  Тетяна Семенюк–Сотник.

Читайте також
Пенсійний вік як для чоловіків так і жінок зрівнявся
Детальніше
У Вінниці затвердили Програму, яка відкриває нові можливості для людей поважного віку
Детальніше
Проблеми обласного пансіонату для людей похилого віку
Детальніше
Як у Вінниці святкували Масляну
Детальніше
У Вінниці  трудові книжки переводять в електронний формат
Детальніше
У Вінниці пенсіонерам влаштували безкоштовну перевірку зору
Детальніше