Служба у справах дітей під час воєнного стану продовжує працювати з вінницькими сім’ями

Служба у справах дітей під час воєнного стану продовжує працювати з вінницькими сім’ями

14:14 21.03.2022

Працівники Служби у справах дітей перевіряють чи діти, які перебувають у них на обліку, нагодовані, одягнуті, доглянуті. А також – чи долучаються до онлайн навчання, чи не залишені без уваги батьків.

Сьогодні на обліку перебуває 266 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 87% з них вже влаштовано до сімейних форм виховання. Також з початку року статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надано 17 хлопчикам та дівчаткам. Частина дітей влаштована до сімейних форм виховання

В умовах воєнного стану служба у справах дітей Вінницької міської ради продовжує працювати з сім’ями, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, - каже начальник служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська.

У Вінниці з початку року усиновлено три дитини-сироти і дитини позбавленої батьківського піклування та три дитини одним з подружжя.

Додамо, що дитячий будинок сімейного типу, який функціонує на території Вінницької міської територіальної громади, у лютому поповнився ще однієї дитиною. Тепер у будинку сімейного типу виховується дев’ять дітей.

У Служби у справах дітей постійно перебувають на контролі діти, які опинились у складних життєвих обставинах. Працівники служби опікуються тим, щоб діти були у безпеці, у них була їжа, одяг, вони могли продовжити навчання.

У разі необхідності служба у справах дітей Вінницької міської ради залучає громадські та волонтерські організації.

Нагадаємо, триває 26-й день національного спротиву рашистській орді. Місто продовжує функціонувати. Всі служби працюють у штатному режимі. Громадський транспорт вийшов на лінії в повному обсязі. Завдяки спільним зусиллям з бізнесом, налагоджені поставки солі у торговельні мережі міста. 

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Як маленька вінничанка допомогла поліції розкрити правопорушення
Детальніше
36 дітей з Вінниці познайомляться з Німеччиною
Детальніше
27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше