Скидали побутові нечистоти в струмок, який впадає у Південний Буг
Працівники Муніципальної варти Вінниці виявили домоволодіння, власники якого здійснили водовідведення на присадибну ділянку, яка межує з прибережно-захисною смугою струмка "Безіменного" по вул.Драгоманова.
Про це днями інформувала Муніципальна варта Вінниці.
Через імпровізований трубопровід жителі будинку здійснювали скид нечистот, які стікали у води струмка «Безіменний», що впадає у річку Південний Буг, звідки здійснюється водозабір для вінничан, - йдеться у повідомленні.
На правопорушників склали два протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП. Такі рейди інспекторами здійснюються на постійній основі згідно з розпорядженням міського голови №13/р від 30.01.2023 р.
![Скидали побутові нечистоти в струмок, який впадає у Південний Буг](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/skidali-pobutovi-nechistoti-v-strumok-yakiy-vpadae-u-pivdenniy-bug-2.jpg?itok=duxS3aBC)
Нагадаємо, мильна вода, коктейлі з хімією, помиї та продукти людської життєдіяльності. Що тільки не спускають мешканці приватного сектору у водойми.