Скільки потрібно грошей щоб зібрати дитину в школу

Скільки потрібно грошей щоб зібрати дитину в школу

13:38 31.08.2022

Перед 1 вересня магазини канцелярії Вінниці переповнені людьми. Така ж ситуація на місцевих ринках.

Попри підняття цін, частина вінничан закупляється з запасом. Інші ж, через навчання онлайн, не поспішають поповнювати запаси шкільного приладдя.

Кількість клієнтів набагато більша ніж була на попередньому місяці. Всі готуються, якщо чесно з запасом. Зошити, ручки, ті самі блокноти, альбоми – все купують з запасом, - говорить адміністраторка магазину канцелярії Інна.

Ціни на ручки в магазині стартують від 6 гривень, з дорожчих можна знайти й за 30. За лінійку правлять майже 20 гривень, за гумку - від 10 до 16 грн. Найпростіший зошит на 12 листочків коштує від 5 гривень. Якщо ж обираєте грубший, з яскравою та цупкою обкладинкою, ціна може сягати 20 гривень.

Не сильно відрізняються від магазинних ціни й на місцевих ринках.

Ручка найдешевша - 4 гривні, зошит найдешевший – 5 гривень, - каже продавець Дмитро. - Це через те, що закупали в доларах, тому ціни тепер вдвічі дорожчі. А от на товар, що залишився ще з минулого року, наприклад на ранці, ціни не підіймали. 

Загалом закупівельний чек на збори школяра до навчального року, який включатиме усе необхідне, може сягати майже 2 тис. грн. 

Нагадаємо, Вінницька початкова школа №5 є комунальною власністю Вінницької міської територіальної громади, що забезпечує потреби громадян у здобутті початкової освіти. 26 серпня, на сесії Вінницької міської ради внесли зміни та затвердили в новій редакції статут комунального закладу «Вінницька початкова школа №5».

Читайте також

“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Учні Вінницької громади провели акцію «Ековишенський»
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
Замість "У" тепер "Н" - в Україні почали по-новому маркувати навчальні транспортні засоби
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше