«СКА» відправляють на зимівлю

«СКА» відправляють на зимівлю

19:33 16.09.2020
48

Спортивний комплекс на Янгеля відправляють на зимівлю. Підготувати будівлю до консервації розпорядився  Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Ремонтні роботи ще не закінчені, виконано понад 60% всього, що передбачає масштабна реконструкція. Тут стелять паркет, утеплюють стіни та лаштують систему опалення. 

Сучасний муніципальний спорткомплекс «СКА» перевдягається до зими. На етапі реконструкції відбувається утеплення стін та подача тепла в приміщення. Наче в пазл укладають паркет на другому поверсі спорткомплексу «СКА». 

Наче в пазл укладають паркет на другому поверсі спорткомплексу «СКА». 

Залишились лише декоративні роботи, — каже майстер з укладки паркету Павло Черненко.

За тиждень підлогу пошліфують та пофарбують. Наступний етап – підведення електрики. А тим часом майстри назовні утеплюють фасад спорткомплексу. Запевняють, що все роблять на совість.

А тим часом майстри назовні утеплюють фасад спорткомплексу.

Перешпаклювали мінеральну вату, зачищаємо. Будемо армувати, кидати сітку, затягувати клеєм. Потім наносимо такі полоси, ґрунфарба, тут буде тепло, — запевнив майстер з утеплення фасаду Віталій Павленко.

До початку сезону дощів та холодів будівельники мають встигнути ще встановити вікна та змонтувати систему опалення.

директор підрядної організації Олександр Юрківський

Цьогоріч плануємо запустити тепло. Якщо ми не зробимо опалення, в приміщенні можуть виникнути проблеми на весну з якістю тих робіт, які ми зробили. Можуть полущитись стіни і здутись фарба, — зазначив директор підрядної організації Олександр Юрківський.

У власність міста Міноборони передало занедбаний спорткомплекс 6 років тому після тривалих перемовин з командою тоді ще вінницького мера Володимира Гройсмана

У власність міста Міноборони передало занедбаний спорткомплекс 6 років тому після тривалих перемовин з командою тоді ще вінницького мера Володимира Гройсмана. А вже за його прем’єрства почали масштабну реконструкцію. У 2018-му уряд запланував виділити з держбюджету на ремонт спорткомплексу 20 млн грн. Та Кабмін Гончарука коштів не дав. Роботи продовжили коштом вінницької громади. Скоротити витрати довелось через коронакризу. Втім реконструкцію не зупиняли, що зроблено перевіряв міський голова Сергій Моргунов. 

мер Сергій Моргунов

Що зробили станом на зараз по будівлі?

Наразі ми повністю зробили всі демонтажні роботи, всі роботи по підсиленню приміщення, встановили всі віконні отвори, частково утеплення зробили, всередині зробили чашу басейна. Закінчуємо роботи по залу ігрових видів спорту паркет вкладати, ну і займаємось опаленням і штукатурними роботами, — відповідає директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець.

Зі знанням справи перевіряє міський голова і якість монтажу вікон. 

Мер дає розпорядження підготувати приміщення до зими та законсервувати. Зі знанням справи перевіряє міський голова і якість монтажу вікон. 

Це алюміній? — питає мер.

Так, привезений, — відповідають робітники.

Хороший металопрофіль, — констатує Вінницький міський голова.

Звертає увагу на найменші дрібниці.

Мер Сергій Моргунов звертає увагу на найменші дрібниці

Мер Сергій Моргунов звертає увагу на найменші дрібниці

Це так треба?

Так, це — деформативні шви. Вони потім доробляться і їх не буде видно, — відповідає працівник.

Наразі, спорткомплекс готовий більш як на 60%. Через відсутність державного фінансування його завершення відтермінували. Адже для міського бюджету такі витрати не на часі.

У нас буде можливість до кінця року дофінансувати цей об’єкт, щоб далі продовжилися роботи. Хочу нагадати, що у зв’язку з пандемією коронавірусу ми мали менші надходження до бюджету і змушені були скоротити видатки на 30% по багатьох галузях. Цей об’єкт зокрема теж потрапив у цей список, тому що його завершення в 2020 році не планувалось, — розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Для консервації «СКА» потрібно 8 млн грн

Для консервації «СКА» потрібно 8 млн грн. Сергій Моргунов сподівається на підтримку депутатів і виділення їх з місцевої казни на найближчій сесії. Менше надії на те, що свої зобов’язання виконає держава. Але заявку на 23 млн грн до Державного фонду регіонального розвитку вінницькі управлінці все ж подали.

заступник міського голови Микола Форманюк

Тут в цьому приміщенні все робиться за вимоги сучасних технологій. І трибуни, і те що ми стоїмо на паркеті, і зал фізичної підготовки, і зал сухого плавання — все враховано в проєкті і дотримані всі вимоги сучасних технологій, — розповів заступник міського голови Микола Форманюк.

Перерізати червону стрічку і відкрити сучасний спорткомплекс для вінничан сподіваються навесні наступного року.
 

Читайте також
Embedded thumbnail for Шлях до сильної громади
Область
6
Шлях до сильної громади
Вінницька якість життя – у села. Серед найближчих - Писарівка та Щітки…
писарівка
щітки
громада
вінницькаотг
Моргунов
Детальніше
Місто
8
У Вінниці привітали сім’ї, в яких діти народилися в День міста 
Зазвичай батьки особисто приходили  до сесійної зали  за…
Вінниця
сесіяміськоїради
привітання
малюки
Деньміста
Моргунов
Детальніше
Місто
44
Депутати міськради підтримали виділення коштів на консервацію «СКА»
Тривають роботи з реконструкції сучасного спорткомплексу «СКА» на…
Вінниця
консервація
ска
спорткомплекс
янгеля
Моргунов
сесіяміськоїради
Детальніше
Місто
50
Тест-драйв автономного «VinLine». У місті тестують перший тролейбус із автономним ходом
Маючи повний салон пасажирів тролейбус із автономним ходом здатен…
Вінниця
тролейбус
Вінлайн
VinLine
Моргунов
тестдрайв
Детальніше