Сім'ї, які стоять на обліку у Вінницькому центрі соцслужб, отримали гумдопомогу

Сім'ї, які стоять на обліку у Вінницькому центрі соцслужб, отримали гумдопомогу

12:19 18.08.2023

Сьогодні, 18 серпня, вінницькі сім’ї, які стоять на обліку у Вінницькому міському центрі соціальних служб, отримали гуманітарну допомогу. Її надали міжнародна організація ЮНІСЕФ та БФ "СОС Дитячі містечка України".

Набори з матрацом, подушками, рушниками та постільною білизною отримали близько 60 осіб.

У жовтні 2022 року Вінницька міська рада уклала договір з міжнародною благодійною організацією ЮНІСЕФ та БФ "СОС Дитячі містечка України". З того часу ми постійно отримуємо гуманітарну допомогу та видаємо людям, які її найбільше потребують. Це люди, які знаходяться в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи, сім’ї Захисників і Захисниць, багатодітні сім’ї, опікуни і піклувальники, - розповіла директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Сім'ї, які стоять на обліку у Вінницькому центрі соцслужб, отримали гумдопомогу

Сьогоднішній гуманітарний вантаж - це також співпраця Вінницького міського центру соціальних служб, ЮНІСЕФ та БФ "СОС Дитячі містечка України" і "Дитячої точки Спільно Вінниця", що знаходиться за адресою вул. Космонавтів 30, 3 поверх, 304 кабінет. Як розповіла фахівчиня соціальної роботи в організації Наталія Нагорняк, в їх просторі можуть безкоштовно отримати послуги родини переселенців, військових, багатодітні сім’ї. Там з ними працюють педагоги, психологи, юристи.

Вінничани дякують за допомогу та роздивляються, що сьогодні отримали. Галина Цапліна прийшла сьогодні з онуком.

Це і моральна, і матеріальна підтримка для нас. Матрац постелимо на диван, а на зекономлені кошти купимо велосипед на день народження для онука, - каже жінка.

Пані Галина - опікун хлопчика і дівчинки, які є її онуками.

Вінницький міський центр соціальних служб є закладом, що проводить соціальну роботу з особами/сім’ями, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

Звернутися можна за адресою: вул. Соборна, 50, каб.101 (громадська приймальня). Телефон: 67-04-60. Або до "Дитячої точки Спільно м. Вінниця" за телефоном 098 841 18 87.

Нагадаємо, самотні та малозабезпечені пенсіонери Вінниці отримали благодійну допомогу. Пакунки з найнеобхіднішим роздали представники релігійної місії "Карітас-Спес". Таку допомогу надають вже вчетверте за 2023 рік.

Читайте також

У Вінницькому ліцеї № 29 зібрали понад 200 тисяч гривень на дрон для оборонців
Детальніше
Учні вінницького ліцею №8 влаштували благодійний ярмарок
Детальніше
У Вінниці розробили «Дорожню карту Захисника»
Детальніше
Як помічники ветеранів допомагають військовим та їхнім сім’ям - історія вінничанки Алли Поліщук
Детальніше
У Вінниці багатодітним родинам роздали пакунки з продуктами та засобами гігієни
Детальніше
FPV-дрони, "мавіки" та тепловізори передала Вінниця бійцям семи військових частин
Детальніше