Школа пацієнта в Подільському онкоцентрі впроваджують нові методи боротьби з онкологією

Школа пацієнта: в Подільському онкоцентрі впроваджують нові методи боротьби з онкологією

12:24 24.12.2024

За рік існування "Школа пацієнта" у Подільському регіональному центрі онкології прийняла понад дві з половиною тисячі чоловіків та жінок, яким повернули віру в життя. Терапія для людей, яким діагностували онкологію, включає медичну, психологічну, соціальну, юридичну підтримки та духовне наставництво.

Боротьба з больовим синдромом за допомогою інтратекальних ін'єкцій це лише частина комплексної терапії при лікуванні раку, яку застосовують в онкоцентрі. У Школі пацієнта з людьми, яким діагностували онкологію, працює мультидисциплінарна команда фахівців, яка покликана допомогти побороти недугу.

Лікарі кажуть, у багатьох випадках з онко діагнозом пацієнт може жити. Але поліпшення стану хворого, переважно залежить від його власного бажання та віри в це.

У планах медзакладу — додатково залучити нових профільних спеціалістів та створити можливості для онлайн-занять, до яких зможуть долучитись пацієнти з різних куточків України.

Нагадаємо, Подільський регіональний центр онкології організував у Вінниці форум «Школа пацієнта: Натхнення жити». Мета проведення заходу – поліпшення взаємодії між лікарями та пацієнтами, поглиблення знань про сучасні методи лікування та підтримки людей з онкологічними діагнозами, а також залучення громадських та державних структур до формування якісних умов медичного супроводу. 

Embedded thumbnail for Школа пацієнта: в Подільському онкоцентрі впроваджують нові методи боротьби з онкологією

Читайте також

У Вінниці в онлайн-форматі обговорили із французькими партнерами перспективи медичної співпраці
У Вінниці в онлайн-форматі обговорили із французькими партнерами перспективи медичної співпраці
Детальніше
У Вінницькій дитячій лікарні відкрили простір для батьків з дітьми та а кімнату для занять з психологом
У Вінницькій дитячій лікарні відкрили простір для батьків з дітьми
Детальніше
У Северинівській лікарні облаштовують відділення реабілітації для пацієнтів з онкологією
У Северинівській лікарні облаштовують відділення реабілітації для пацієнтів з онкологією
Детальніше
Спалах сальмонельозу на Вінниччині — зі скаргами до медиків вже звернулись 29 мешканців
Спалах сальмонельозу на Вінниччині — зі скаргами до медиків вже звернулись 29 мешканців
Детальніше
У Вінниці провели унікальну операцію пацієнтку одночасно рятували онкохірург та кардіохірурги
У Вінниці провели унікальну операцію: пацієнтку одночасно рятували онкохірург та кардіохірурги
Детальніше
У Вінницькому центрі матері та дитини з’явилось обладнання для корекції зору
У Вінницькому центрі матері та дитини з’явилось обладнання для корекції зору
Детальніше