Що хочуть покращити вінничани на річці Тяжилівці - нове дослідження від цифрової платформі Гуртома

Що хочуть покращити вінничани на річці Тяжилівці - нове дослідження від цифрової платформі "Гуртома"

10:34 08.12.2024

11 кілометрів вздовж промзон, полів, приватних домоволодінь. Така протяжність Вінницької малої річки Тяжилівка. Здебільшого це урбанізована територія з малою кількістю зелених зон. Аби дослідити, якою її хочуть бачити містяни, розробили нову платформу цифрової партисипації «Гуртома».

Платформу створили спільно представники агенції просторового розвитку «Рестарт» та Массачусетського технологічного інституту. А тему для дослідження надав «Інститут розвитку міст».

Якого результату планують досягти розказала Катерина Пісоцька — менеджерка проєктів Інституту розвитку міст.

Нагадаємо, платформа «Гуртомá» – пілотний проєкт, що допоможе зібрати та систематизувати інформацію від містян про малу річку Тяжилівку. Кожен охочий може онлайн поділитися враженнями про неї: улюблені місця, проблеми, популярні маршрути, побажання. 

Embedded thumbnail for Що хочуть покращити вінничани на річці Тяжилівці - нове дослідження від цифрової платформі "Гуртома"

Читайте також

Цифровізація на кордоні вінничани тепер можуть миттєво перевірити наявність заборони на виїзд
Цифровізація на кордоні: вінничани тепер можуть миттєво перевірити наявність заборони на виїзд
Детальніше
Поліція Вінниччини з’ясовує обставини загибелі двох чоловіків на річках області
Поліція Вінниччини з’ясовує обставини загибелі двох чоловіків на річках області
Детальніше
Мотоблоки у Вінниці як обрати якісну агротехніку для міста й області
Мотоблоки у Вінниці: як обрати якісну агротехніку для міста й області
Детальніше
У Вінницько-Хутірському ліцеї висадили нову Алею громади
У Вінницько-Хутірському ліцеї висадили нову Алею громади
Детальніше
Свіжі сліди техніки та розриті надра на Вінниччині викрили масштабні нелегальні копальні
Свіжі сліди техніки та розриті надра: на Вінниччині викрили масштабні нелегальні копальні
Детальніше
Зливали відходи прямо в річку у Вінниці викрили екологічного порушника
Зливали відходи прямо в річку: у Вінниці викрили екологічного порушника
Детальніше