Ще два підприємства у Вінниці отримають компенсацію за новостворені робочі місця

Ще два підприємства у Вінниці отримають компенсацію за новостворені робочі місця

16:03 22.03.2024

Ще два вінницьких підприємства отримають часткову компенсацію витрат на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця коштом бюджету Вінницької міської територіальної громади. Це питання розглядали 21 березня під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Такий фінансовий інструмент підтримки діє у Вінниці ще з 2020 року і його впровадження стимулює бізнес розширювати штат, а отже - покращувати ситуацію на ринку праці, розповідає заступниця директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Ірина Черната.

Два підприємства, які отримають часткову компенсацію за новостворені робочі місця у четвертому кварталі минулого року, сумарно працевлаштували за 2023 рік 239 людей. Це хороший показник, який впливає на зміцнення економіки. Одним з пріоритетів Вінницької міської ради є стійкість громади, де економічна складова має важливе значення, адже від неї залежить також обороноспроможність держави. Міська влада й надалі буде підтримувати підприємців, які масштабують свою діяльність, - сказала Ірина Черната.

Щоб отримати компенсацію з міського бюджету, підприємці мають бути зареєстровані на території Вінницької громади, вести тут господарську діяльність, а також не перебувати у стані ліквідації, реорганізації та сумлінно сплачувати податки та збори у бюджети всіх рівнів.

Деталі про те, як стати учасником процедури компенсації, можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, стійкість економіки - один з ключових пріоритетів Вінницької міської ради. Щоб підтримувати місцевий бізнес та стимулювати його до роботи та розширення діяльності, міська влада запровадила низку інструментів, які успішно діють кілька років поспіль. Одним з таких є Порядок часткової компенсації відсотків за залученими кредитами суб’єктам малого та середнього підприємництва коштом бюджету Вінницької міської територіальної громади, який діє ще з 2018 року.

Читайте також

У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни
Детальніше
Шість вінницьких підприємств зможуть компенсувати відсотки за кредитами
Детальніше
У Вінниці розширили перелік вакансій з суспільно корисних робіт для безробітних
Детальніше
На воркшопі у Вінниці обговорили перспективи розвитку тваринництва
Детальніше
Вінницька міськрада з обласним центром зайнятості запускає проєкт для безробітних
Детальніше
Вінничанина призначили головою Адміністрації Держспецтрансслужби
Детальніше