Ще 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів Вінницька громада передала бійцям на фронт

Ще 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів Вінницька громада передала бійцям на фронт

16:29 29.05.2024

Вінницька громада продовжує посилювати українських військових. Днями Вінницький міський голова Сергій Моргунов разом із координаторкою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали бійцям 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка 15 нічних Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів.

Військовий із частини, що отримала допомогу, розповів, чому саме на цю модель БпЛА такий високий попит.

Це одні з найкращих дронів з того, що зараз є. Ми їх використовуємо досить активно. Застосувань у таких Mavic дуже багато. Навіть такі, про які ніхто не здогадувався, – пояснює військовий.

За його словами, сухі душі зараз також потрібні на фронті, адже попереду спекотне літо: «Як взимку були потрібні грілки, так і влітку необхідний сухий душ».

Ще 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів Вінницька громада передала бійцям на фронт

59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка – одна із тих, якій Вінницька громада у координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом допомагає на постійній основі.

Загалом бригад, яким наша громада допомагає регулярно, зараз 36. Якщо говорити про загальну кількість частин, де ми б допомагали хоча б один раз, з мінімальною потребою – то таких частин близько 50, – розповів Вінницький місткий голова Сергій Моргунов.

Зазначимо, що бюджет Вінницької громади сформований згідно з трьома пріоритетами. Це безпека та оборона, стійкість, турбота. На безпеку та оборону закладено близько 1 млрд грн. А це третина від коштів, які не входять до захищених статтей.

А згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль» – Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Нагадаємо, від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали бійцям 79-ї окремої десантно-штурмової бригади три Mavic 3T.

Читайте також

Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
Посмертно нагородили чотирьох Героїв з Тульчинської громади
Детальніше
Відсвяткував річницю шлюбу з дружиною та двома дітками, а через два тижні загинув - Жмеринка попрощалась з Героєм
Детальніше
Понівечила могили Да Вінчі, Джуса та Павла Петриченка: поліцейські затримали 60-річну правопорушницю
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
Повідомили про підозру жмеринчанину, який зняв і виклав у соцмережі переміщення гелікоптера ЗСУ
Детальніше