Сергій Моргунов: Вибори важливі, бо вони визначають напрямок розвитку ОТГ
25 жовтня, у день місцевих виборів, Вінницький міський голова Сергій Моргунов голосував традиційно на дільниці, розташованій у приміщенні спортзалу школи №36. Очільник Вінниці зауважив, що будь-які вибори - це важлива подія для суспільства, оскільки люди мають можливість обрати напрямок розвитку як окремої громади, так і держави в цілому.
“Я голосував за майбутнє Вінниці, за її стабільний і системний розвиток, за те, щоб наше місто місто була комфортним для всіх вінничан, - зазначив Сергій Моргунов. - Будь-які вибори - важливі, бо це, в першу чергу, - волевиявлення людей та визначення того напрямку розвитку, яким буде рухатись територіальна громада і загалом держава протягом майбутніх п’яти років. Вибори - це відповідальність громадян за майбутнє свого міста”.
![Сергій Моргунов: Вибори важливі, бо вони визначають напрямок розвитку територіальної громади](/sites/default/files/styles/compressor/1880x1250/inline-images/122224149_1772122536272168_6804163230656307027_o.jpg?itok=rJNaKeYP)
Читайте також: Вибори 2020: усі виборчі дільниці Вінниччини вчасно розпочали свою роботу