Сергій Моргунов: "Вінниця отримала понад 25 тонн гуманітарного вантажу"

Сергій Моргунов: "Вінниця отримала понад 25 тонн гуманітарного вантажу"

16:04 11.03.2022

Вінницька громада продовжує отримувати гуманітарну допомогу з різних міст України та світу. Понад 25 тонн гуманітарного вантажу передали друзів з України та Польщі. Зокрема, це продукти харчування та засоби гігієни.

Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вже вдруге гуманітарну допомогу на волонтерський центр, що у колишньому кінотеатрі Коцюбинського, передали з польського міста Бидгощ – 22 тонни. Збір вантажу організувала організація Fundacja Emic. У коробках – продукти харчування та засоби гігієни. Наразі волонтери розподіляють допомогу за потребами, - повідомляє Вінницька міська рада.

Крім того, сьогодні до Вінниці доставили і близько 3,5 тонн продуктів харчування з міста Чортків, що на Тернопільщині. У вантажі – овочі, цукор, консервація, випічка та інші харчі. Допомогу спрямують у заклади міста, де розмістили біженців.

Вінниця сьогодні фактично є хабом з перенаправлення гуманітарної допомоги. Адже ми не тільки працюємо з потребами людей, яких російські окупанти вигнали з їхнього дому і яким ми зараз надали прихисток. Спільними зусиллями вінничан та наших партнерів з-за кордону ми формуємо вантажі для мешканців міст, які перебувають в оточенні та де ведуться бої. Важливий внесок кожної людини, яка відгукується на чужу біду. Дякую!, - сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, координатором щодо поселення біженців у територіальних громадах Вінницької області визначено Світлану Ярмоленко. Станом на 8 березня на території громад Вінниччини облаштовано понад 25 000 місць для біженців.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше