Сергій Моргунов: "Україна здобула першість у медальному заліку Літньої Дефлімпіади"

11:09 16.05.2022

Мешканці інших регіонів відзначають чистоту міста і завдяки цьому почувають себе затишно. У місті працівники "Вінницязеленбуд" висадили квіти, які до цього вирощували в теплицях.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та у телеграм-каналі.

Підтримуємо разом порядок і красу на вулицях міста, - закликав Сергій Моргунов.

Міський голова також зазначив, що відсьогодні відновлюється фотофіксація порушень правил дорожнього руху. У місті знову увімкнуть чотири камери на дорогах громади.

І приємна новина для усіх - Україна здобула першість у медальному заліку Літньої Дефлімпіади! Серед 138 медалей 62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових! Сила духу українців вражає! Разом ми переможемо! - наголосив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, у Стрижавці висадили десять тисяч нарцисів. Квіти уже прикрашають одне з улюблених місць відпочинку стрижавчан. Ідею висадити їх озвучили жителі громади.

Жмеринчанка виборола перемогу у кондитерському конкурсі у Варшаві
У Вінниці стартував “Першоцвіт” - програма, яка зупинить торгівлю червонокнижними квітами