Сергій Моргунов: "У Вінниці понад 23 тисячі людей оформили статус переміщених осіб"

Сергій Моргунов: "У Вінниці понад 23 тисячі людей оформили статус переміщених осіб"

11:51 16.04.2022

Суботній ранок у Вінниці розпочався з сигналів тривоги. Міські служби виконують свою щоденну роботу, щоб у місті був порядок. На 50 вулицях полагодили ділянки доріг після зими. А в результаті весняного прибирання вже вивезли майже півтори тонни вуличного сміття.

Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав міський голова Сергій Моргунов.

Напередодні Дня довкілля вінницька молодь зібралася на толоку, щоб чистішою стала територія біля річечки в районі вул. Привокзальної. Також очільник міста додав, що вода, світло, газ у людей є. На 15-60 надійшло повідомлення про порив водопроводу на вул. Салтикова-Щедріна. Бригади "Вінницяоблводоканал" працюють на місці: відключена від водопостачання частина району Корея.

Продовжуємо приймати людей із зони бойових дій. 23 тисячі внутрішніх переселенців зареєструвалися. І завдяки нашій роботі з Всесвітньою продовольчою програмою ООН десять тисяч родин отримали фінансову допомогу, а це 20 тисяч осіб. Спільні зусилля дають результат. Наша єдність потрібна Вінниці, нашій армії, нашій країні! Разом наближаємо нашу Перемогу!, - каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 15 квітня Вінницька молодіжна рада за підтримки відділу молодіжної політики міської ради організувала прибирання берегів малої річки, що знаходиться між вулицями Привокзальна та Лебединського.

Читайте також

У Вінниці прощатимуться з видатним лікарем, фахівцем Центру термічної травми
У Вінниці прощатимуться з видатним лікарем, фахівцем Центру термічної травми
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
«Щоб не забували» у центрі Вінниці з’явиться особливий меморіал для тих, кого чекають з полону
«Щоб не забували»: у центрі Вінниці з’явиться особливий меморіал для тих, кого чекають з полону
Детальніше
Автопробіг та море квітів зворушливе вшанування пам’яті молодого бійця «Люті» у Вінниці
Автопробіг та море квітів: зворушливе вшанування пам’яті молодого бійця «Люті» у Вінниці
Детальніше
Вінниці прощатиметься з 19-річним захисником «Сталевого кордону» Едемом Алієвим
Вінниця прощатиметься з 19-річним захисником з «Сталевого кордону» Едемом Алієвим
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше