Сергій Моргунов розповів, скільки виділять на конкурс Бюджет громадських ініціатив

Сергій Моргунов розповів, скільки виділять на конкурс "Бюджет громадських ініціатив"

09:40 14.01.2022

Конкурс "Бюджет громадських ініціатив" діє у Вінниці з 2016 року. Але вперше його бюджет сягне десять млн грн і вперше він розширить свою географію. Цього року будуть реалізовані ідеї, подані також і мешканцями старостинських округів. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук.

Загалом переможцями конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" стали 23 проєкти, яким віддали перевагу вінничани. А це рекордні - 60 тисяч голосів, втричі більше, ніж попереднього року.

Мене тішить така активність вінничан. Важливо, що бюджет участі став помітним інструментом залучення у нашій громаді і ми змогли поширити ці демократичні процеси і на приєднані території. Саме на впровадженні ідей авторів зі старостинських округів передбачено два млн грн із загального фонду конкурсу, – каже Сергій Моргунов.

Дізнатися про проєкти, які будуть реалізовані цього року, можна на сайті конкурсу або фейсбук-сторінці.

Минулого року реалізовані 16 проєктів-переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" на суму вісім млн грн, — інформує Вінницька міська рада.

Нагадаємо, вінничани можуть запропонувати власні зміни до конкурсу "Бюджет громадських ініціатив". Свої пропозиції містяни можуть надсилати на електронну адресу.

Читайте також

У Вінниці запрацював ветеранський простір «Побратим»
У Вінниці запрацював ветеранський простір «Побратим»
Детальніше
У Вінниці провели діалогову платформу «Можливості для ветеранів працевлаштування, гранти, бізнес»
У Вінниці провели діалогову платформу «Можливості для ветеранів: працевлаштування, гранти, бізнес»
Детальніше
У Вінниці відкрили ветеранський простір спецпідрозділу Артан
У Вінниці відкрили ветеранський простір спецпідрозділу "Артан"
Детальніше
У Вінниці відбулося виїзне засідання Комітету з питань інтеграції України до Євросоюзу
У Вінниці відбулося виїзне засідання Комітету з питань інтеграції України до Євросоюзу
Детальніше
Вінниця підтримує ЗСУ ВАЗ із міського балансу перетворять на багі для фронту
Вінниця підтримує ЗСУ: ВАЗ із міського балансу перетворять на багі для фронту
Детальніше
У Вінниці відбувся традиційний благодійний захід польової кухні пам’яті Тараса Сича
У Вінниці відбувся традиційний благодійний захід польової кухні пам’яті Тараса Сича
Детальніше