Сергій Моргунов привітав спортсменів із Днем фізичної культури та спорту

Сергій Моргунов привітав спортсменів із Днем фізичної культури та спорту

16:14 11.09.2020

Загалом нагороди, премії та грамоти отримали 80 спортивних вінничан. Своє професійне свято вони відзначають у другу суботу вересня. 

Вінницький міський голова Сергій Моргунов поздоровив спортсменів із днем фізичної культури та спорту, побажав їм успіхів і перемог. Вітали спортсменів в Центральному парку з дотриманням усіх карантинних норм. "Винуватці свята" сиділи на стільчиках посеред футбольного поля на відстані півтора метра.

архівні кадри запливу на байдарці відомої вінничанки Інни Осипенко-Радомської

Це архівні кадри запливу на байдарці відомої вінничанки Інни Осипенко-Радомської — володарки золотої, двох бронзових та двох срібних медалей. З того моменту минуло 15 років . Олімпійка каже, що спорт її загартував та навчив бути сильною і наполегливою. Сьогодні Інна тренує підростаюче покоління та працює мамою. Обидвоє її дітей теж у спорті.

чемпіонка Олімпіади 2008 Інна Осипенко-Радомська.

Старша донька, якій буде 14 років, займається велоспортом, показує непоганий результат, сьогодні вона поїхала на змагання в Білу Церкву, молодшому Борису скоро буде 3 роки. Він уже має задатки веслувальника має свій човен і весло, — розповіла чемпіонка Олімпіади 2008 Інна Осипенко-Радомська.

цьогоріч з міжнародних змагань, чемпіонатів, кубків світу та Європи привезли з півсотні призових місць і ще майже півтисячі перемог – з всеукраїнських

І таких як іменита веслувальниця серед вінницьких спортсменів десятки. Тільки цьогоріч з міжнародних змагань, чемпіонатів, кубків світу та Європи привезли з півсотні призових місць і ще майже півтисячі перемог – з всеукраїнських.

олова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

За останні 3 роки Вінниця виховала 382 кандидати в майстри спорту, 98 майстрів спорту, 16 майстрів спорту міжнародного класу. Це говорить про високий рівень спорту в нашому місті, — зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Із тими, хто представляє Вінницю на спортивних аренах різних рівнів, зустрівся мер Сергій Моргунов. Просто посеред футбольного поля на стадіоні Центрального парку розставили стільці для спортсменів. А міський голова привітав їх із днем фізичної культури і спорту. 

міський голова Сергій Моргунов.

Я точно знаю, що ви — сильні духом, ви — командні гравці, ви — ті люди, які знають, як через біль, зусилля і силу волі досягати перемог. Я хочу побажати вам залишатися і надалі такими ж, хочу побажати вам здоров’я, спортивних звершень, щоб ви отримували задоволення від досягнень, бажаю вам перших призових місць, щоб ви з гордістю носили ім’я вінницького спортсмена, — наголосив міський голова Сергій Моргунов.

Нагороди, грамоти та премії отримали понад 80 спортсменів, яких мер вважає спортивною елітою України. Вони цим пишаються і цінують його увагу.

призерка всеукраїнських змагань з акробатики Вікторія Демура

Ще більше хочеться старатись працювати ще і ще, щоб отримувати від цього масу задоволення, — поділилася призерка всеукраїнських змагань з акробатики Вікторія Демура.

Серед тих, кому мер символічно потиснув руку і Інна Осипенко-Радомська.

Оцінили досягнення і шкільних чемпіонів. За їх результативність 6 освітніх закладів отримали телевізори.

Оцінили досягнення і шкільних чемпіонів. За їх результативність 6 освітніх закладів отримали телевізори

Це дуже чудово, тому що ти розумієш, що твоя робота має якийсь відбиток в історії. Такі моменти примушують тебе не зупинятися, а рухатися далі. І не досягати результатів самостійно, а виховувати нове покоління, вкладати в них свої емоції, сили і досвід, — сказала чемпіонка Олімпіади 2008 Інна Осипенко-Радомська.

Оцінили досягнення і шкільних чемпіонів. За їх результативність шість освітніх закладів отримали телевізори.

Це перемоги за 2019-2020 роки всієї когорти кращих спортсменів. Нагороди зараховувались як їхні перемоги, які були здійснені як в межах закладу, так і відповідно в межах тих спортивних навчальних закладів міста, де вони теж навчаються, — зазначив директор КЗ ЗОШ №32 Олександр Швець.

І просто шквал аплодисментів пролунав над стадіоном, коли вітання з Днем фізичної культури приймала легендарна вінницька розвідниця, ветеран війни Ольга Твердохлєбова. Зі спортом подружилась в дитинстві, не полишає занять і досі.

ветеран війни Ольга Твердохлєбова

И легкоатлетическим бегом, и на короткие дистанции на 400 и 800 метров, и гимнастикой занималась. Везде, где есть секции, везде — я. Стадион был посыпан углем, золой, которые во время бега сыпались на голову, а сейчас конечно только и заниматься, видите, какие дорожки, и это ж не один такой стадион, — відзначила ветеран війни Ольга Твердохлєбова.

Фізичні вправи рятують від перенавантажень і Сергія Моргунова. Каже, живе у стилі «у здоровому тілі здоровий дух».

Сергій Моргунов

В мене немає достатньо багато часу, щоб я займався професійними видами спорту. Фізкультурою звичайно займаюсь в домашніх умовах. В мене є кілька тренажерів, на яких я займаюся 2 рази на тиждень. Ну і окреме питання, як ти харчуєшся. Тобто це комплекс питань, який дозволяє переносити навантаження, — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Тому і спорт у Вінниці — завжди в пріоритеті. За останні 5 років збудували 24 шкільних стадіони і спортмайданчики, понад півсотні їх встановили і в різних районах міста. Більше того, взяли курс на спорткомплекси. Вже звели біля 33-ї та 20-ї шкіл.

нагородження спортсменів

Ми достатньо багато коштів вкладаємо на капітальний ремонт і на закупівлю обладнання. Саме в такому напрямку рухаємось, в цьому — наш пріоритет, а наступний етап — це створення більш потужних об’єктів наприклад, реконструкція СКА. Один із важливих моментів наразі — це реконструкція Центрального стадіону, — сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Загалом у Вінниці підготовкою спортсменів займаються у 17 спортивних школах, 7 з яких — муніципальні.

Embedded thumbnail for Сергій Моргунов привітав спортсменів із Днем фізичної культури та спорту

Читайте також

Вінницький бізнес зустрівся із владою міста
Вінницький бізнес зустрівся із владою міста
Детальніше
У Вінниці створили Спеціальний фонд для підтримки ЗСУ
У Вінниці створили Спеціальний фонд для підтримки ЗСУ
Детальніше
Як американці допоможуть вінничанам справитися з психологічними наслідками війни
Як американці допоможуть вінничанам справитися з психологічними наслідками війни
Детальніше
Працівникам Вінницької транспортної компанії дякували за професійність
Працівникам Вінницької транспортної компанії дякували за професійність
Детальніше
Вінницька громада передала ще п’ять Mavic 3T бійцям «Червоної Калини»
Вінницька громада передала ще п’ять Mavic 3T бійцям «Червоної Калини»
Детальніше
"Тролейбусному руху у Вінниці - 60 років": Сергій Моргунов подякував транспортникам за роботу
"Тролейбусному руху у Вінниці - 60 років": Сергій Моргунов подякував транспортникам за роботу
Детальніше