Сергій Моргунов: Ми пролонгували антикризову програму "Вінничани важливі"

Сергій Моргунов: Ми пролонгували антикризову програму "Вінничани важливі"

10:53 11.01.2021

Громада і далі підтримуватиме своїх мешканців, які найбільше цього потребують. З січня продовжують надавати муніципальні доплати. І Вінниця – єдине місто, де є такий вид допомоги.   У бюджеті громади загалом передбачено 12 млн грн на виплату міських доплат у січні-березні.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Ми пролонгували антикризову програму "Вінничани важливі" на перший квартал цього року. У 2020 році підтримку з міського бюджету отримували більше 10 тис. вінничан, у яких пенсія чи державна допомога менша за 2000 грн. У середньому – це було 360 грн на місяць.

У зв’язку з утворенням нової Вінницької міської громади, право на муніципальні доплати вже мають мешканці семи приєднаних сіл: Вінницьких Хуторів, Писарівки, Щіток, Гавришівки, Стадниці, Великих та Малих Крушлинців. За нашими підрахунками, це ще близько двох тисяч вінничан. Тож, у бюджеті громади загалом передбачено 12 млн грн на виплату міських доплат у січні-березні, - повідомив очільник Вінниці

Сергій Моргунов: Ми пролонгували антикризову програму "Вінничани важливі"

Сергій Моргунов також повідомив, що для мешканців приєднаних громад процедура оформлення максимально спрощена. Подати документи можна:

  • за допомогою віддалених робочих місць на території колишніх сільських рад
  • у ЦНАП "Прозорий офіс (Замостя)" на вул. Замостянській,7

Записатися на прийом та отримати додаткову інформацію можна за телефонами: 50-86-72; 50-86-81; 50-86-64 50-86-77.

Нагадаємо, "Вінничани важливі": в листопаді муніципальну доплату отримали більше 10 тис. містян

Читайте також

Нова методика замінить кардіостимулятор прорив вінницьких кардіохірургів
Нова методика замінить кардіостимулятор: прорив вінницьких кардіохірургів
Детальніше
Шляхове управління Вінниці отримало 12 нових машин Egholm City Ranger
Шляхове управління Вінниці отримало 12 нових машин Egholm City Ranger
Детальніше
Швейцарія передасть Вінниці нову партію трамваїв Tram 2000 угоду вже підписали
Швейцарія передасть Вінниці нову партію трамваїв Tram 2000: угоду вже підписали
Детальніше
У Вінниці відзначили понад 100 поліцейських з нагоди професійного свята
У Вінниці відзначили понад 100 поліцейських з нагоди професійного свята
Детальніше
Вінниця компенсує мешканцям підвищення тарифів на водопостачання прийом документів - з 13 липня
Вінниця компенсує мешканцям підвищення тарифів на водопостачання: прийом документів — з 13 липня
Детальніше
Медицина, спорт, школи якими проєктами живе партнерство Вінниці та Діжона
Медицина, спорт, школи: якими проєктами житиме партнерство Вінниці та Діжона
Детальніше